🚨 اخبار ارز دیجیتال

هکرها حساب‌های توییتر CoinDCX را برای تبلیغ تبلیغات جعلی XRP تسخیر می‌کنند

هکرها حساب رسمی توییتر CoinDCX را تسخیر کرده اند و دائماً لینک های کلاهبرداری های XRP را توییت می کنند.

حساب رسمی توییتر صرافی رمزارز CoinDCX مستقر در هند هک شد و توسط سوء استفاده کنندگان برای ارسال تبلیغات جعلی XRP مرتبط با پیوندهای فیشینگ برای کلاهبرداری از دنبال کنندگان صرافی استفاده شد.

پاسخ به حمله، دسته پشتیبانی رسمی مشتری CoinDCX با پرچم ما به کاربران هشدار داده ایم که روی پیوندها یا پیام های حساب های در معرض خطر که مورد سوء استفاده قرار گرفته اند کلیک نکنند. به گفته صرافی، آنها در حال کار بر روی بازیابی حساب هستند و به زودی یک به روز رسانی را با فالوورهای خود به اشتراک خواهند گذاشت.

در زمان نگارش این مقاله، هکرها یک پست رسمی از Brad Garlinghouse، مدیرعامل Ripple Labs را بازنشر کردند تا کلاهبرداری خود را مشروع جلوه دهند. در حین انجام این کار، کلاهبرداران به توییت های ارزهای دیجیتال با لینک های کلاهبرداری پاسخ می دهند.

کاربرانی که بر روی لینک های ارسال شده در حساب های خود کلیک می کنند در معرض خطر از دست دادن دارایی های خود از طریق طرح های هکر هستند. حساب رسمی توییتر اکنون بیش از ۲۳۰۰۰۰ دنبال کننده دارد، بنابراین اگر مشکل به سرعت حل نشود، ضرر می تواند شدید باشد.

مربوط: تلاش هکرها برای فروش NFT های گذرنامه به سرقت رفته رهبر بلاروس

در اوایل این ماه، حساب توییتر PwC Venezuela، یکی از ۴ شرکت بزرگ حسابداری، نیز در معرض خطر قرار گرفت، مملو از هدایای توکن XRP جعلی و پیوندهای فیشینگ به رویدادهای تقلبی ریپل با استفاده از تصاویر Garlinghouse به عنوان تصاویر کوچک بود.

در همان روز، یک حساب کاربری رسمی یوتیوب متعلق به دولت کره جنوبی با کلاهبرداری هدیه ایلان ماسک مورد حمله قرار گرفت. پس از اینکه ماسک ویدیوی جعلی در مورد ارزهای رمزنگاری شده منتشر کرد، این حساب به خطر افتاد و به SpaceX Invest تغییر نام داد.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا