اخبار ارز دیجیتال

جنگ صلح سبز علیه بیت کوین ناخواسته یک طلسم جدید “بد” ایجاد می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اثر هنری صلح سبز “جمجمه ساتوشی” نارضایتی آنها از مکانیسم اجماع بیت کوین را برجسته می کند، اما حامیان بیت کوین آن را به عنوان طلسم جدید خود پذیرفته اند.

جدیدترین اثر هنری ضد بیت کوین (BTC) توسط گروه محیط زیستی صلح سبز به منظور برجسته کردن تأثیر آن بر آب و هوا انجام شد. در عوض، این اثر هنری به طور گسترده توسط علاقه مندان بیت کوین که می خواهند آن را به عنوان طلسم خود انتخاب کنند، تحسین می شود.

در ۲۳ مارس، گروه اقدام اقلیمی با بنجامین فون ونگ، فعال هنری، برای راه‌اندازی کمپین مداوم «کد، نه اقلیم» که به دنبال تبدیل مکانیسم اجماع بیت‌کوین به یک مدل اثبات سهام (PoS) است، راه‌اندازی کرد.

صلح سبز اثری هنری با عنوان «جمجمه ساتوشی» منتشر کرده است. این یک جمجمه ۱۱ فوتی (۳.۳ متری) است که دارای آرم بیت کوین و چشمان لیزری قرمز است، میم محبوبی که توسط حامیان بیت کوین پذیرفته شده است.

این “دودکش” در بالای جمجمه ای قرار دارد که از زباله های الکترونیکی بازیافتی، “سوخت فسیلی و زغال سنگ” ناشی از “میلیون ها کامپیوتر” که برای استخراج بیت کوین و تأیید تراکنش های شبکه استفاده می شود، ساخته شده است. تصور می شود که نشان دهنده آلودگی به

تلاش‌های بازاریابی صلح سبز زمانی که حامیان بیت‌کوین تحسین خود را از این اثر هنری ابراز کردند، تغییری غیرمنتظره پیدا کرد و برخی آن را به عنوان یک شبه طلسم پذیرفتند.

ویل فاکسلی، مدیر استراتژی رسانه‌ای در شرکت استخراج رمزارز Compass Mining، این اثر هنری را “بد” نامید و تصویر پروفایل توییتر خود را به تصویری از جمجمه ساتوشی تغییر داد.

نیک کارتر، بنیانگذار Coin Metrics زمزمه کرد در ۲۴ مارس، او گفت که این هنر “فلزی ترین اثر هنری بیت کوین تا کنون” بوده است.

مربوط: می خواهید کار کنید: بعید است که بیت کوین به اثبات سهام تغییر کند

در همین حال، برخی دیگر تصاویری را که توسط صلح سبز انتخاب شده است، تخریب کرده اند. یکی از کاربران توییتر گفت که دودکش سر جمجمه شبیه یک برج خنک کننده هسته ای است که بخار منتشر می کند.

کمپین صلح سبز حدود یک سال پیش به همراه سایر گروه های تغییرات آب و هوایی و یکی از بنیانگذاران ریپل، کریس لارسن آغاز شد.

با هدف اعمال فشار بر توسعه‌دهندگان، استخراج‌کنندگان و دولت‌های بزرگ بیت‌کوین، ادعا می‌کند که اگر ۳۰ نهاد «مهم» با این تغییر موافقت کنند، می‌توان بیت‌کوین را از حالت اثبات کار خارج کرد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شدهنویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا