اخبار ارز دیجیتال

جمینی وینکلوس می گوید: «انباشت بزرگ» بیت کوین آغاز شده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برخی پیشنهاد کرده‌اند که «پنجره تقاضای سازمانی خط مقدم در حال بسته شدن است»، زیرا پرونده‌های نقدی بیت‌کوین ETF به افزایش قیمت بیت‌کوین کمک می‌کند.

به گفته کارشناسان صنعت، خوش‌بینی اخیر نسبت به تصویب صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) اخیراً تجدید شده است و به گفته کارشناسان صنعت، «مسابقه انباشت عظیم» برای بیت‌کوین آغاز شده است.

طی هفته گذشته، Fidelity، Invesco، Wisdom Tree و Valkyrie از غول سرمایه گذاری BlackRock برای درخواست ETF بیت کوین به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیروی کردند. برخی از تحلیلگران معتقدند به همین دلیل است که قیمت بیت کوین از ژوئن ۱۹ درصد افزایش یافته و به ۳۰۲۴۰ دلار رسیده است. ۱۶.

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Gemini گفت در ۲۱ ژوئن، او گفت که معتقد است “انباشت بزرگ” بیت کوین در میان سرمایه گذاران نهادی و خرد آغاز شده است.

او پیشنهاد کرد که خرید بیت کوین قبل از ورود ETF به بازار عمومی مشابه خرید قبل از عرضه اولیه است، و افزود که “دروازه های آبی” برای خرید بیت کوین “به سرعت بسته می شوند.”

مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy، نظرات خود را در مورد این موضوع در پست خود ارائه کرد. پیشنهاد می دهد سرمایه گذاران خرد ممکن است به زودی با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی کنار گذاشته شوند:

پنجره تقاضای نهادی برای بیت کوین در حال بسته شدن است.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۰۲۴۰ دلار معامله می شود، اما شاخص ترس و طمع کریپتو تنها در دو روز گذشته از ۴۹ (خنثی) به ۶۵ (طمع) افزایش یافت.

از ۲۲ ژوئن، شاخص ترس و طمع بیت کوین ۶۵ است. منبع: Alternative.me

در ۲۱ ژوئن مصاحبه آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار بیت‌کوین، به CNBC گفت که انتظار دارد بین سرمایه‌گذاران خرده‌فروش و وال استریت درگیری ایجاد شود.

“موسسات و افراد ما در تلاش هستند تا سهم خود را از ۲۱ میلیون بیت کوینی که هنوز در راه است به دست آورند. ما در حال جمع آوری تمام بیت کوین هایی هستیم که از زمان شروع ما استخراج و به گردش درآمده است که ۶۸ درصد آن در یک سال جابه جا نشده است.”

مردم فراموش می کنند که ارزش بازار بیت کوین با مشارکت نهادی اندک از ۰ دلار به نزدیک به ۱ تریلیون دلار رسیده است. گفت پمپلیانو در یک پست توییتری در ۲۱ ژوئن گفت.

بنابراین، پمپلیانو انتظار دارد بیت‌کوین «بسیار غیر نقدی» شود، زیرا خرده‌فروشان «نمی‌خواهند وقتی وال استریت و بلک راک در بازار ظاهر شوند» به وال استریت بفروشند.» در مصاحبه با CNBC افزود.

مطالب مرتبط: BlackRock ETF بایگانی شده در مقیاس خاکستری، اعتماد بیت کوین به اوج خود در سال ۲۰۲۳ نزدیک می شود زیرا خریداران تقویت می شوند

در همین حال، دیلن لکلر، تحلیلگر بیت کوین و بنیانگذار ۲۱st Paradigm گفت: توضیح داد قیمت بیت کوین اکنون “بسیار غیر کشش” یا “کشش تر از همیشه” است، در حالی که پرونده های اخیر ETF به عنوان “کاتالیزور” برای هجوم گسترده پول جدید به بازار عمل کرده است. گفته می شود که وجود دارد.

با این حال، لوکریا پیش بینی درخواست ETF حداکثر تا ژانویه یا فوریه ۲۰۲۴ توسط SEC تایید نخواهد شد.

مجله: تالار مشاهیر آتش: ویلیام کلمنته سوم پیشنهاد می کند بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۴ شش رقمی خواهد شدنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا