اخبار ارز دیجیتال

شرکت هوش مصنوعی AlphaSense تحت حمایت گوگل و مایکروسافت با ارزش گذاری ۲.۵ میلیارد دلاری ۱۵۰ میلیون دلار جمع آوری کرد.

لیست مشتریان AlphaSense در حال حاضر شامل اکثر S&P 500 و تقریباً همه شرکت های فهرست شده در Dow ​​۵۰ می شود.

AlphaSense، یک پلتفرم هوش مصنوعی (AI) B2B که بر هوش تجاری و جستجو متمرکز است، توسط BOND، CapitalG، بازوی سرمایه گذاری آلفابت مادر گوگل، گلدمن ساکس و وایکینگ گلوبال هدایت می شود.

آخرین دور، ارزش شرکت را از ۱.۷ میلیارد دلار (ارزش آن در زمان ۲۲۵ میلیون دلار سری D در ژوئن ۲۰۲۳) به ۲.۵ میلیارد دلار افزایش داد.

موقعیت قوی AlphaSense در بازار و رشد مستمر به لطف رونق اخیر در زمینه هوش مصنوعی است. مدل‌های هوش مصنوعی مولد مصرف‌کننده مانند ChatGPT OpenAI و Anthropic’s Bard برای خدمت به مخاطبان عمومی طراحی شده‌اند، در حالی که مدل‌های AlphaSense استراتژی‌هایی را از نقاط داده تجزیه و تحلیل عمومی و خصوصی ترکیب می‌کنند که با خط لوله یادگیری ماشین ترکیب شده‌اند.

این پلتفرم Insights-as-a-Service AlphaSense را قادر می سازد تا بینش عمیق و هوش عملی را برای تجزیه و تحلیل تجاری و مالی ارائه دهد.

مربوط: ChatGPT اکنون می تواند اینترنت را مرور کند و دیگر محدود به اطلاعات از سال ۲۰۲۱ نیست

در دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین، پلتفرم هایی مانند AlphaSense این پتانسیل را دارند که فراتر از بینش های اغلب مشکوک ارائه شده توسط مدل های هوش مصنوعی عمومی مانند ChatGPT عمل کنند. اگر مورد دوم توهم‌آمیز باشد، مدل‌های AlphaSense مجموعه داده‌های خاص مرتبط با هوش تجاری را تجزیه و تحلیل می‌کنند و اساساً بینش‌ها را در مقاله‌های قابل فهم با متن و تصاویر تنظیم می‌کنند.

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، ژاک کوکو، مدیرعامل و بنیانگذار AlphaSense، گفت که آخرین دور سرمایه گذاری به این شرکت اجازه می دهد در خط مقدم فضای هوش مصنوعی مولد B2B باقی بماند.

“سرمایه اضافی ما را قادر می سازد تا به صورت استراتژیک سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم به رهبری انقلاب مولد هوش مصنوعی در بازار ادامه دهیم و به کسب و کارها کمک کنیم تا داده ها و بینش های مناسب را برای حمایت از تصمیم گیری مطمئن تر و چابک تر پیدا کنند. ما در حال ساختن آینده هوشمندی بازار هستیم. و مفتخریم که به جستجوی متحول کننده برای مشتریان سازمانی ادامه می دهیم. ”


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا