اخبار ارز دیجیتال

گوگل از سپتامبر ۱.۵ میلیارد دلار در شرکت های بلاک چین سرمایه گذاری کرده است

بر اساس گزارش Blockdata، دیگر سرمایه گذاران شرکتی قابل توجه شامل BlackRock، Morgan Stanley، Samsung و Goldman Sachs هستند.

بر اساس گزارش جدیدی که در این گزارش نشان داده شده است، شرکت مادر گوگل، آلفابت، بین سپتامبر ۲۰۲۱ و ژوئن ۲۰۲۲، ۱.۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است که بیشترین سرمایه سرمایه گذاری شده در صنعت بلاک چین را در مقایسه با سایر شرکت های سهامی عام تبدیل کرده است.

در وبلاگ به روز شده ای که توسط Blockdata در ۱۷ آگوست منتشر شد، آلفابت (گوگل) در مقایسه با ۴۰ شرکت عمومی برتری که در این دوره در شرکت های بلاک چین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کردند، دارای بیشترین سرمایه گذاری بود. یک چیز مشخص شد.

این شرکت ۱.۵ میلیارد دلار در این فضا سرمایه گذاری کرده است، با تمرکز بر چهار شرکت بلاک چین از جمله پلتفرم ذخیره دارایی دیجیتال Fireblocks، شرکت بازی Web3 Dapper Labs، ابزار زیرساخت بیت کوین ولتاژ و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group.

این در تضاد کامل با تلاش بسیار کوچکتر گوگل برای جمع آوری کمک مالی ۶۰۱.۴ میلیون دلاری در سال گذشته است که در ۱۷ شرکت مبتنی بر بلاک چین پخش شد. این شامل Dapper Labs، Alchemy، Blockchain.com، Celo، Helium، Ripple است.

افزایش سرمایه‌گذاری گوگل در صنعت بلاک چین با ۴۰ شرکت برتر سهامی عام مطابقت دارد، با ۱.۹ میلیارد دلار بین ژانویه ۲۰۲۱ تا سپتامبر ۲۰۲۱، و ۵۰۶ میلیون دلار برای کل سال ۲۰۲۰. در مجموع ۶ میلیارد دلار در این دوره سرمایه گذاری شده است، در مقایسه با ۶۰ دلار. میلیون.

منبع: Block Data

دیگر سرمایه گذاران شرکت بزرگ عبارتند از: شرکت مدیریت دارایی BlackRock که ۱.۱۷ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد؛ شرکت سرمایه گذاری بانکداری Morgan Stanley که ۱.۱۱ میلیارد دلار سرمایه گذاری کرد؛ شرکت تجهیزات سامسونگ نیز شامل می شود.

مانند گوگل، مورگان استنلی و بلک راک رویکرد متمرکز تری را در پیش گرفته اند و در این مدت تنها در چند شرکت سرمایه گذاری کرده اند. با این حال، سامسونگ فعال ترین سرمایه گذار در ۱۳ شرکت مختلف بود.

داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که شرکت‌هایی که نوعی راه‌حل توکن غیرقابل تعویض (NFT) را ارائه می‌دهند، محبوب‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها هستند.

بسیاری از اینها به صنایعی مانند بازی، هنر و سرگرمی و فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) تعلق دارند.

سرمایه‌گذاری باقی‌مانده بین شرکت‌هایی تقسیم می‌شود که Blockchain-as-a-Service (BaaS)، زیرساخت، پلت‌فرم‌های قرارداد هوشمند، راه‌حل‌های مقیاس‌بندی، و پلت‌فرم‌های نگهداری دارایی‌های دیجیتال را ارائه می‌کنند.

مربوط: فراتر از هیپ: NFT ها می توانند منجر به دگرگونی تجربیات تجاری شوند

این داده ها همچنین نشان می دهد که بانک ها به دلیل افزایش تقاضای مشتریان برای خدمات رمزنگاری، قرار گرفتن در معرض شرکت های رمزنگاری و بلاک چین را افزایش داده اند. بانک یونایتد خارج از کشور، بانک مشترک المنافع استرالیا و BNY Mellon از جمله بانک‌های فهرست شده برای سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال هستند.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا