اخبار ارز دیجیتال

درآمد تبلیغات کریپتو از ماه جولای کاهش یافته است، Google Feels Bear Market

درآمد آلفابت از گوگل ادز در سه ماهه سوم 2022 کاهش یافت که نشان دهنده هزینه کمتر جستجوی خدمات مالی و زیرمجموعه‌های ارزهای دیجیتال است.

آخرین تماس کسب درآمد از شرکت مادر گوگل، آلفابت، کاهش هزینه تبلیغات جستجو از خدمات مالی و زیرمجموعه‌های ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد.

آلفابت گزارش درآمد سه ماهه سوم خود را در 25 اکتبر منتشر کرد که در آن به افزایش 6 درصدی درآمد در مجموع 69.1 میلیارد دلار در مقایسه با سه ماهه سوم سال گذشته اشاره کرد. درآمد نسبت به سه ماهه دوم سال 2022 اندکی کاهش یافت و از 69.7 میلیارد دلار کاهش یافت.

با این حال، تقسیم درآمد از خدمات گوگل، از جمله درآمد تبلیغاتی، نشان می دهد که این بخش از 58.8 میلیارد دلار به 61.3 میلیارد دلار در سال گذشته افزایش یافته است.

فیلیپ شیندلر، مدیر ارشد کسب و کار گوگل، در فراخوان درآمد آلفابت در 25 اکتبر خاطرنشان کرد که کاهش قابل توجهی در هزینه های تبلیغاتی، به ویژه در بخش های مالی و ارزهای دیجیتال، نسبت به سه ماهه دیگر وجود داشته است.

ما شاهد کاهش هزینه‌های برخی از تبلیغ‌کنندگان در حوزه‌های خاصی از تبلیغات جستجو بودیم. برای مثال، خدمات مالی در زیرمجموعه‌های بیمه، وام، وام مسکن و ارزهای دیجیتال کاهش یافت.

Google خط‌مشی محصولات و خدمات مالی خود را در جولای 2022 به‌روزرسانی کرد تا دامنه و الزامات تبلیغات مربوط به مشاغل، خدمات و محصولات ارزهای دیجیتال را روشن کند. قوانینی را برای تبلیغ کنندگان خدمات صرافی و کیف پول با هدف کشورهایی مانند فرانسه، آلمان، کره جنوبی، فیلیپین، امارات متحده عربی، هنگ کنگ و تایلند تعیین می کند.

مطالب مرتبط: گوگل در اتریوم هیجان را با تخم مرغ عید پاک ادغام می کند

با توجه به اینکه ما الزامات نظارتی خاصی را در این حوزه‌های قضایی برآورده می‌کنیم، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند به تبلیغ محصولات و خدمات مرتبط با ارز دیجیتال خود از طریق پلتفرم تبلیغاتی Google ادامه دهند.

این تغییر ماه ها پس از چراغ سبز گوگل به تبلیغات مرتبط با ارزهای دیجیتال در آگوست 2021 صورت می گیرد. این غول فناوری چندملیتی قبلاً تبلیغات مربوط به ارزهای دیجیتال و عرضه اولیه سکه را در ژوئن 2018 ممنوع کرده بود.

بازارهای جهانی و ارزهای رمزنگاری شده همچنان در شرایط سختی قرار دارند، و بازارهای دومی در شرایطی که شرکت‌های تحلیلی مانند گلاس‌نود آن را بدترین بازار نزولی تاریخ می‌نامند، تاب می‌آورند.

با این وجود، کاهش هزینه های تبلیغاتی از بخش ارزهای دیجیتال نشان دهنده نگرش گوگل نسبت به این فضا نیست. در ماه اکتبر، گوگل اعلام کرد که با صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase همکاری می کند تا امکان پرداخت برای خدمات ابری با استفاده از بیت کوین و اتر در سال 2023 فراهم شود.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا