اخبار ارز دیجیتال

خبر خوب برای بیت کوین: داده های جدید CPI نشان می دهد که تورم به اوج خود رسیده است. اکنون آن را در گفتگوهای بازار با تیم وارن و کالب فرانزن بررسی کنید

اعداد CPI خارج هستند و ممکن است سیگنال های صعودی برای بیت کوین (BTC) داشته باشند. درباره این موضوع و موضوعات دیگر با تیم وارن و کالب فرانزن، مجریان Coffee N Crypto بحث کنید.

در قسمت این هفته از Market Talk، ما به Caleb Franzen، تحلیلگر ارشد بازار در Cubic Analytics خوش آمد می‌گوییم.

کالب یک استراتژیست ارشد بازار در Cubic Analytics است که در آن داده ها و نمودارهای جدید در مورد اقتصاد، بازار سهام و بیت کوین را تجزیه و تحلیل می کند تا تصمیمات سرمایه گذاری بهتری بگیرد. او همچنین یک بانکداری شرکتی و تحلیلگر پرتفوی سابق است.

موضوع اصلی بحث ما با Caleb داده های جدید CPI و معنای آن برای بازارهای رمزنگاری، به ویژه بیت کوین (BTC) بود. آیا ارتباطی بین داده ها و افزایش اخیر قیمت وجود دارد؟این اقدام قیمت چقدر پایدار است؟

ما همچنین برخی از توییت‌های کالب را بررسی می‌کنیم تا توضیح دهیم که هنگام تجزیه و تحلیل نمودارها به چه معیارهایی توجه کنیم. یکی از شاخص هایی که به نظر او بسیار جالب است، نوسانگر ۷۸ هفته ای ویلیامز %R است. توضیح خواهم داد که چرا مهم است و چگونه می تواند کمک کند.

همه ممکن است به این فکر کنند که آیا پمپ بیت کوین اخیر فریب است یا خیر، و آیا واقعاً می تواند قبل از شکستن مرز ۳۰۰۰۰ دلار کاهش یابد. در حالی که او و تیم سعی می کنند آن را کشف کنند، ما افکار کالب را در این مورد دریافت می کنیم.

اتریوم (ETH) اخیراً با همه اخبار و هیاهوهای پیرامون تلفیق اثبات کار (POW) به اثبات سهام (POS) عملکرد خوبی داشته است. آیا این به این معنی است که ادغام از قبل قیمت گذاری شده است، یا زمانی که ادغام در ماه سپتامبر اتفاق بیفتد، شاهد صعود خواهیم بود؟ این مظهر خرید شایعات و فروش اخبار است.

تنظیم کن تا بتوانم صدایت را بشنوم ما در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

گفتگوی بازار با پخش جریانی Crypto Jebb به صورت زنده هر پنجشنبه ساعت ۱۳:۰۰ (۵ بعد از ظهر UTC). هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود. بنابراین، از صفحه YouTube Cointelegraph دیدن کنید و دکمه های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده فشار دهید.

نویسنده: Adrian J. Permal

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا