اخبار ارز دیجیتال

تاثیر جهانی باشگاه های فوتبال بیت کوین: تمرکززدایی با کوین تلگراف


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آیا یک باشگاه فوتبال تقویت شده با بیت کوین می تواند زندگی را به یک شهر فرسوده بریتانیایی بیاورد؟ تورهای پادکست کوین تلگراف این هفته در بدفورد برگزار می شود.

قسمت این هفته از با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید پادکست عمیقاً به بیت کوین (BTC) در بدفورد می پردازد. یک بیت کوین از یک شهر انگلیسی در نزدیکی لندن، پس از خرید باشگاه فوتبال محلی رئال بدفورد، نامی برای خود دست و پا کرده است و این شهر را به یک نام آشنا تبدیل کرده است.

پیتر مک کورمک، که رتبه ۳۸ را در ۱۰۰ برتر Cointelegraph در سال ۲۰۲۳ کسب کرد، میزبان پادکست بیت کوین است و از طرفداران مشتاق فوتبال است. در آغاز فصل فوتبال در آگوست ۲۰۲۲، او به کوین تلگراف گفت که قهرمانی در لیگ، بدفورد را در نقشه بیت کوین قرار می دهد.

Pitchside با پیتر مک کورمک و جو هال Cointelegraph.

نه ماه بعد، رئال بدفورد به این وعده عمل کرد. آنها در لیگ میدلندز جنوبی انگلیس قهرمان شدند و صعود کردند. اما آیا حرکت باشگاه فوتبال بیت کوین برای مردم محلی الهام بخش بود؟ همچنین، دویدن روی زمین چگونه کار می کند؟

کوین تلگراف به آخرین بازی خانگی رئال بدفورد در این فصل سفر کرد تا با هواداران، مردم محلی و حامیان بیت کوین در سراسر جهان مصاحبه کند تا چرایی ها و چگونه های باشگاه فوتبال بیت کوین را درک کند. از مفسران کلوپ گرفته تا قانونگذاران لیبرال دموکرات گرفته تا جف بوث، حامی مشهور بیت کوین، پادکست این هفته شنوندگان را به تور بدفورد می برد.

Cointelegraph با مردم محلی در مرکز شهر بدفورد صحبت می کند.

یک داستان ضعیف در مورد رقابت، جامعه و آگاهی از بیت کوین در بریتانیا، واضح است که The Real Bedford جامعه بیت کوین را طوفان کرده است.

کوین تلگراف همچنین در طول مسابقه مک کورمک به میدان رفت بیت کوین چه کرد خواه او پروژه‌ای را با اشتیاق شخصی دنبال می‌کرد یا ریسک آن بالا بود، ما برای یک رویداد زنده پادکست نشستیم.

علاوه بر این، با توجه به اینکه قیمت هر بیت کوین هنوز کمتر از ۳۰۰۰۰ دلار است، این قطعه به دنبال این است که نشان دهد که بزرگترین ارز دیجیتال جهان بیش از حدس و گمان وجود دارد. مک کورمک توضیح داد:

«من فکر می‌کنم بیت‌کوین امروز فقط بیت‌کوین نیست، نوستر، بیت‌کوین، دروغ‌های رسانه‌های اصلی، حکمرانی و مقررات ضعیف است.»

او ادامه داد: «من می‌خواهم از بدفورد بگیرم تا برایم بیت‌کوین بخرد» نیست. او می خواهد با دقت تصویر باشگاه را در شهر مدیریت کند و حتی یک پست وبلاگی در وب سایت رئال بدفورد با عنوان “چرا نباید بیت کوین بخرید” وجود دارد.

اما تیتر این است که به نظر می رسد این تیم فوتبال در لیگ پایین در حال تبدیل شدن به سنگری برای پذیرش بیت کوین در بریتانیا است. با کوین تلگراف تمرکززدایی کنید با نحوه پخش پادکست در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا پلتفرم مورد علاقه خود آشنا شوید.

نویسنده: Joe Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا