اخبار ارز دیجیتال

سوارکاری، سبک ساتوشی: عروسی با موضوع بیت کوین در لبنان

بیت کوینی ها از روز عروسی خود برای به اشتراک گذاشتن عشق خود به ارز دیجیتال مورد علاقه خود، بیت کوین، با اهدای 4000 ساتوشی به همه مهمانان و گنجاندن تم آتشفشانی استفاده کردند.

مبشر لبنانی بیت کوین (BTC) عشق خود به بیت کوین را به سطح بالاتری رسانده است. مهندس تجارت بین‌الملل ناسار مراسم عروسی خود را با موضوع نوآوری ساتوشی ناکاموتو، بیت کوین برگزار کرد.

همه مهمانان عروسی ساتوشی (کوچکترین واحد بیت کوین) را به عنوان هدیه عروسی برای شرکت در روز ویژه خانواده نصار دریافت کردند، اما موضوع عروسی یک آتشفشان بود. این ادای احترام به اوراق قرضه بیت کوین السالوادور است که معمولاً به عنوان اوراق قرضه آتشفشانی شناخته می شود. .

آتشفشان بیت کوین جشن عروسی را دنبال کرد منبع: نصار

نصار به کوین تلگراف گفت که در مراسم عروسی یک غرفه آتشفشانی برپا کرد و «هدایایی را در شبکه لایتنینگ توزیع کرد». در واقع، زیر هر مجموعه کارد و چنگال برای شام بعد از مراسم، دستورالعملی برای دانلود کیف پول Bitcoin Lightning Network برای دریافت 4000 ساتوشی وجود داشت. اکنون به دلیل کاهش قیمت، حدود 0.80 دلار ارزش دارد، اما در زمان عروسی 1.60 دلار ارزش داشت.

کالای هدیه عروسی.منبع: نصار

این پیوند مهمانان عروسی را به یک ویدیوی کامل در یوتیوب هدایت کرد که نشان می دهد چگونه یک کیف پول راه اندازی کنید و چرا مردم باید بیت کوین بخرند. از 250 هدیه عروسی که او داد، 75 مورد کیف پول را دانلود کردند و از نصار خواستند 4000 ساتوشی بفرستد.

با نرخ موفقیت 30٪، روش او برای افزایش پذیرش بیت کوین بسیار تحسین شده است، زیرا پذیرش جهانی بیت کوین ممکن است تا سال 2030 تنها به 10٪ برسد. [the wedding guests] دیدم و فکر کردم. “

دایره قرمز کد QR مورد تشکر است.منبع: نصار

نصار یک مدافع سرسخت بیت کوین است. به طور طبیعی، روز عروسی او زمان مناسبی برای آموزش افراد بیشتری در مورد اهمیت «قرص نارنجی» یا بیت کوین است. او مغز پشت اولین اتاق فرار لبنان با مضمون بیت کوین بود و به شوخی می گفت که در هنگام آشنایی، فقط نیم ساعت در مورد موضوعات غیر بیت کوینی صحبت می کند.

من سعی می‌کنم سیاست‌های پولی و ارز فیات را برای هرکسی که بیش از نیم ساعت ملاقات می‌کنم توضیح دهم.»

عجیب است که Stackmore کاربر توییتر عروسی را زمان ایده آلی برای شروع تشکیل خانواده و جمع کردن می داند. Stackmore در پنج سال گذشته ساتوشی را به عنوان هدیه عروسی فرستاده است.

در کشور زادگاه نصار، لبنان، تورم در ژانویه از 200 درصد فراتر رفت. در مقایسه، بیت کوین دارای عرضه ثابت 21 میلیون سکه است و از نرخ انتشار برنامه ریزی شده ای سود می برد که باعث کاهش تورم ارز می شود.

مربوط: این زوج در بلاک چین اتریوم با کارمزد تراکنش ۵۸۷ دلاری ازدواج کردند

گروه هایی مانند الجزیره گزارش می دهند که پذیرش بیت کوین در لبنان با وجود درخواست مدیران مبنی بر اجتناب از خرید بیت کوین در لبنان در حال رونق است. برای ناسار، «هیپربیت کوین‌سازی از خانه شروع می‌شود»، بنابراین مهم است که از خانواده و دوستان شروع کنید. او قبلاً نزدیکترین و عزیزترین بیت کوین را معرفی کرده است.

«همه دوستان نزدیک و خانواده من بیت کوین خریده‌اند و مادرم کاملاً سازنده سکه است.»

چطوری آنون؟ آیا آنقدر بیت کوین را دوست دارید که روز خاص خود را با موضوع سکه تبدیل کنید؟نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا