🚨 اخبار ارز دیجیتال

Nuri بانک رمزنگاری آلمان با ۵۰۰۰۰۰ کاربر ورشکست شد

نوری گفت که در سال ۲۰۲۲ با “فشار پایدار” بر نقدینگی کسب و کار به دلیل “نفوذهای قابل توجه اقتصاد کلان و سرد شدن بازارهای سرمایه عمومی و خصوصی” مواجه است.

Nuri، یک بانک رمزنگاری استارت آپ آلمانی با ۵۰۰۰۰۰ مشتری، در ۹ آگوست با اشاره به فروش ارزهای رمزنگاری شده بزرگ در اوایل سال جاری و سقوط درجه سانتیگراد و سایر صندوق های رمزنگاری، اعلام ورشکستگی کرد.

کریپتو بانک گفت که این حرکت «ایمن‌ترین مسیر» را برای همه مشتریان تضمین می‌کند، اما ورشکستگی بر خدمات، وجوه مشتریان، سرمایه‌گذاری‌ها یا توانایی مشتریان برای برداشت دارایی‌ها از پلتفرم تأثیری نخواهد گذاشت.

برخی از مشتریان مشکل برداشت دارایی از طریق برنامه تلفن همراه نوری را گزارش کرده اند، اما نوری در توییتر گفت که این به دلیل ترافیک و استفاده زیاد است. تاکید کرد “وجوه امن هستند”.

قابل ذکر است که خود این شرکت به دلیل شراکت با Solarisbank AG عملاً وجوه فیات و ارزهای دیجیتال مشتریان خود را اداره نمی کند. بر اساس وب سایت گروه سولاریس، نوری با بانک و زیرمجموعه ارزهای دیجیتال آن، سولاریس دیجیتال اسستز، برای برون سپاری بانکداری و صدور مجوز نگهداری ارزهای دیجیتال شریک شده است.

این به نوری اجازه داد تا از زیرساخت/مجوز ارزهای دیجیتال و بانکداری Solaris برای مقیاس‌بندی عملیات و خدمات خود استفاده کند. سولاریس با مشکلات نقدینگی مواجه نبوده است، بنابراین برخلاف سایر شرکت‌هایی که با مشکلات مشابه مواجه شده‌اند، نوری اساساً توانسته است در حالی که شرکت در حال بازسازی است به خدمات خود ادامه دهد.

“ما می خواهیم مهم ترین اطلاعات را برای مشتریان خود تکرار کنیم: همه وجوه موجود در حساب Nuri به لطف همکاری ما با Solarisbank AG و سرمایه گذاری در Nuri Pot امن است.”

نوری افزود: “دسترسی تضمین شده است و همه وجوه را می توان آزادانه در هر زمان واریز و برداشت کرد. فعلاً چیزی تغییر نخواهد کرد و برنامه ها، محصولات و خدمات نوری به کار خود ادامه می دهند.”

نوری در سال ۲۰۲۲ با «فشار پایدار» بر نقدینگی کسب‌وکار به دلیل «نفوذهای قابل توجه اقتصاد کلان و سرد شدن بازارهای سرمایه عمومی و خصوصی» مانند همه‌گیری جهانی و حمله روسیه به اوکراین، مواجه است.

علاوه بر این، تحولات منفی مختلف در بازار ارزهای دیجیتال در اوایل سال جاری منجر به از دست دادن ارزهای رمزنگاری شده، از جمله فروش ارزهای رمزپایه اصلی، انفجار پروتکل Luna/Terra، و سقوط درجه سانتیگراد و سایر سرمایه‌های اصلی ارزهای دیجیتال شده است. نوری نوشت. .

مربوط: پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال Hodlnaut خدمات خود را به دلیل بحران نقدینگی متوقف می کند

Nuri مستقر در برلین، که قبلاً با نام Bitwala شناخته می شد، در سال ۲۰۱۵ تاسیس شد تا خدمات معاملات ارزهای دیجیتال را ارائه دهد که یک حساب پس انداز رمزنگاری، یک سبد سرمایه گذاری سبد سرمایه گذاری به نام “Nuri Pots” و یک درصد کارمزد تراکنش را ارائه می دهد. من اینجا هستم.

وی افزود: “ما معتقدیم که روند ورشکستگی موقت بهترین مبنای برای توسعه یک مفهوم بازسازی بلندمدت قابل دوام در شرایط فعلی شرکت است.”

نوری به بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال که در بازار نزولی ۲۰۲۲ با مشکلات نقدینگی مواجه هستند، می‌پیوندد. معروف ترین نام ها Voyager Digital، Celsius و Three Arrows Capital هستند.نویسنده: Brian Quarmby

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا