🚨 اخبار ارز دیجیتال

Nuri بانک رمزنگاری آلمان به نیم میلیون کاربر می‌گوید قبل از بسته شدن پول خود را برداشت کنند

Nuri خدمات معاملات ارزهای دیجیتال خود را تا پایان نوامبر حفظ خواهد کرد و کاربران را تشویق می کند تا دارایی های خود را تا پایان مهلت اواسط دسامبر برداشت کنند.

بانک رمزنگاری آلمانی Nuri به ۵۰۰۰۰۰ کاربر دستور داده است تا در حالی که این شرکت برای بستن و انحلال تجارت خود آماده می شود، به عنوان یکی دیگر از قربانیان بازار نزولی ۲۰۲۲، وجوه خود را از حساب خود برداشت کنند.

نوری اولین بار در ماه آگوست پس از اعلام ورشکستگی خود در میان فشارهای اقتصادی کریپتو وینتر، مشکلات نقدینگی را گزارش کرد. در آن زمان، این شرکت گفت که طبق معمول به کار خود ادامه خواهد داد، همانطور که روی طرح های بازسازی و تضمین خرید کار می کرد، اما این خرید محقق نشد.

کریستینا مایر، مدیرعامل نوری، در یک پست وبلاگی در ۱۸ اکتبر گفت که علیرغم تلاش‌های شرکت، کسب‌وکار قادر به پیشرفت نیست.

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس برداشت کاربران را قبل از اینکه همه چیز آرام شود قفل کرد، اما نوری کاربران را تشویق می کند تا قبل از مهلت ۱۸ دسامبر تمام دارایی ها را برداشت کنند.

“مشتریان تا تاریخ ذکر شده می توانند به تمام وجوه دسترسی داشته باشند و آنها را برداشت کنند. تمام دارایی های موجود در حساب های نوری ایمن هستند و تحت تأثیر ورشکستگی نوری قرار نمی گیرند. امکان پذیر است.

مایر گفت: «امسال، فضای چالش‌برانگیز اقتصادی و سیاسی چند ماه گذشته، چالش‌ها را غیرقابل حل کرده است و ما را از جذب سرمایه جدید یا یافتن خریدار باز می‌دارد.»

“علاوه بر این، ورشکستگی یکی از شرکای تجاری کلیدی ما وضعیت را به طور قابل توجهی بدتر کرد و ما را از حد خود فراتر برد. در نتیجه، نوری مجبور شد در ماه اوت سال جاری برای ورشکستگی موقت اقدام کند. این کار را نکرد.”

مایر به طور مشخص نام شریک تجاری شکست خورده را ذکر نکرد، اما به نظر می رسد سلسیوس پیشتاز است، زیرا با Nuri همکاری کرد تا حساب های بهره بیت کوین (BTC) را به مشتریان خود ارائه دهد. این حساب ها زمانی که سلسیوس به ورشکستگی نزدیک شد به حالت تعلیق درآمد.

مایر همچنین گفت که این شرکت همچنان نسبت به پتانسیل خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین امیدوار است.

مربوط: مقامات تگزاس بیانیه افشای وویجر را به شکل فعلی آن مورد اعتراض قرار می دهند

مایر نوشت: “ما هنوز به فناوری مالی نوآورانه اعتقاد داریم و معتقدیم که بلاک چین، ارزهای دیجیتال و امور مالی غیرمتمرکز فرصتی برای افزودن ارزش واقعی به زندگی مردم ارائه می‌دهند. باید برای هر چه بیشتر مردم قابل درک و آسان باشد.”نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا