🚨 اخبار ارز دیجیتال

وام دهندگان جنسیس ادعا می کنند که قرارداد DCG “کاملا ناکافی است”

توافق اصولی که توسط DCG و طلبکاران آن حاصل شد همچنین گفت که گروه Ad Hoc و Gemini از این معامله حمایت نخواهند کرد.

وام دهندگان ورشکسته وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس از آخرین قراردادهای تسویه حساب اصلی با سایر طرف ها، از جمله گروه ارز دیجیتال (DCG) ناراضی هستند.

گروه Ad Hoc سرمایه‌دار جنسیس گلوبال کپیتال (GGC)، به رهبری وکلای برایان روزن و جردن ساوتانت، در پاسخ به به‌روزرسانی برنامه‌های ورشکستگی عمومی در ۲۹ اوت، به توافقی اصولی دست یافتند.

یک به‌روزرسانی عمومی که ساعاتی قبل منتشر شد، بیان کرد که DCG به توافقی اصولی با طلبکاران و بدهکاران بدون وثیقه جنسیس دست یافته است و پیشنهاد بازیابی ۷۰ تا ۹۰ درصدی معادل دلار آمریکا را دارد. در یک به روز رسانی، نه گروه Ad Hoc و نه صرافی جمینی تاکید نکردند که در اصل از تراکنش های شرح داده شده در به روز رسانی طرح پشتیبانی نمی کنند.

در این به‌روزرسانی آمده است: «اگرچه داوری به پایان رسیده است، اما بحث‌های سازنده با گروه Ad Hoc و Gemini در مورد معامله فوق‌الذکر که در اصل با آن موافقت شد، ادامه دارد.»

در پاسخ، گروه Ad Hoc تاکید کرد که اساساً از پیش نویس توافقنامه حمایت نمی کند و استدلال می کند که مشارکت DCG “کاملاً برای برآورده کردن” مبلغ وام کافی نیست. وام دهندگان استدلال می کردند که بدهکاران و UCC برای به حداکثر رساندن جمع آوری طلبکاران “مایلی به رعایت وظایف امانتداری خود ندارند”، در عوض به دنبال این بودند که این پایه را در پشت سر بگذارند. موارد زیر به مدارک بایگانی اضافه می شود:

“گروه موقت که شامل ده ها طلبکار است که دارایی های آنها قابل توجه است، نمی تواند این کار را انجام دهد و قصد دارد به DCG اجازه دهد دست نخورده برداشت کند و کمتر از آنچه قبلاً وعده داده است پرداخت کند. ما نمی توانیم از شرایط پیشنهادی تمدید حمایت کنیم. ”

وام دهندگان Genesis همچنین نباید حق معافیت های غیر توافقی شخص ثالث را داشته باشند که بدون رضایت DCG در قبال همه مدعیان بالقوه، غیر بدهکاران را از مسئولیت در قبال سایر غیر بدهکاران آزاد می کند.

مربوط: جمینی در دعوای حقوقی علیه SEC، درخواست ساده‌سازی می‌کند

گروه Ad Hoc ادعا کرد که بدهکاران و UCC موافقت کردند که “به اشتباه از ادعاهای شخص ثالث چشم پوشی کنند” علیه DCG و شرکت های وابسته آن.

وام دهندگان گفتند: “دی سی جی به جای سررسید و دریافت ۶۳۰ میلیون دلاری که سررسید سه ماه پیش بود، اکنون فقط ۲۷۵ میلیون دلار و ۳۲۸.۸ میلیون دلار دیگر را ظرف دو سال پرداخت کرده است.”

“من نمی توانم سناریویی را تصور کنم که در آن این کمک ها به عنوان کمک های قابل توجهی از دارایی ها در نظر گرفته شود که مصونیت از ادعاهای دارایی را تضمین می کند، چه رسد به مطالبات طلبکاران شخص ثالث.”

جنسیس یکی از شرکت‌های وام‌دهنده رمزنگاری است که تحت تأثیر Crypto Winter 2022 قرار گرفته است. جنسیس در ژانویه ۲۰۲۳ پس از تعلیق برداشت ها در بحبوحه بحران نقدینگی بزرگ در اواسط نوامبر ۲۰۲۲، اعلام ورشکستگی کرد. طبق گزارش ها، این شرکت بیش از ۳.۵ میلیارد دلار بدهی از ۵۰ طلبکار برتر از جمله شرکت هایی مانند جمینی داشته است.

مجله: آسیا اکسپرس: حبس ابد برای استخراج کنندگان بیت کوین، چین به شرکت های رمزنگاری جوایزی ارائه می دهد

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا