اخبار ارز دیجیتال

عضو هیئت مدیره جنسیس استعفا داد و به سمت مشاور رفت

بالنزویگ می گوید: «خط من همیشه باز است و نمی توانم منتظر ادامه ساختن و یادگیری با شما باشم.

روز چهارشنبه، متیو بارنزویگ، مدیر عامل کارگزار ارزهای دیجیتال جنسیس، از طریق لینکدین اعلام کرد که پس از بیش از پنج سال حضور در این شرکت، رسما از سمت خود کناره گیری می کند. بالنزویگ همچنین رئیس بخش فروش و معاملات است. همانطور که بالنزویگ گفت، او مسئولیت های اصلی خود را به تعداد انگشت شماری از همکاران قابل اعتماد در نقش های خط مقدم منتقل می کند.

من همیشه از هر دو گروه ارز دیجیتال سپاسگزارم [Genesis’ parent company] و Genesis برای اینکه به ما فرصت ایجاد یک تجارت بازار سرمایه را از پایه داد. ما یک شرکت هشت نفره را در یک دفتر کوچک در شهر نیویورک در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی کردیم و امروز یک غول تجاری در سمت فروش هستیم که میلیاردها دلار در چندین کشور معامله می‌کنیم. ”

در آینده نزدیک، بالنسوایگ به عنوان مشاور در شرکت باقی خواهد ماند و “پیش از اینکه به فصل بعدی برای خود بپردازد، با دوستان و خانواده به سفر خواهد رفت و از تعطیلات لذت خواهد برد.” پیش از این، مایکل مورو، مدیرعامل جنسیس، در ماه آگوست زمانی که شرکت دوره انتقال خود را آغاز کرد، از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به نظر می رسد کسب و کار رو به رشد جنسیس به عنوان بخشی از زمستان کلی ارزهای دیجیتال ضربه بزرگی خورده است. در ماه جولای، مورو تایید کرد که جنسیس در حال سرمایه‌گذاری در ۳ Arrows Capital (3AC)، یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال سنگاپور است که در حال حاضر در حال انحلال است. مورو گفت که این شرکت ضررهای خود را کاهش داده است، اما همچنان به ۳AC یک مارجین فراخوان داده است که در گوش های ناشنوا افتاد.

علی‌رغم شرایط دشوار، بالنزویگ گفت که «کاملاً» در اکوسیستم کریپتو باقی خواهد ماند. او گفت: “مأموریت من تسهیل چرخه بعدی رشد و پذیرش جریان اصلی از طریق تخصص خود در پل زدن جریان های سرمایه و اطلاعات، تجارت و وام دهی، بازدهی، سرمایه گذاری، فرصت های سازمانی و ارز دیجیتال است.”نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا