🚨 اخبار ارز دیجیتال

شکایت جمینی علیه گروه ارزهای دیجیتال و بری سیلبرت بر سر برنامه Genesis & Earn


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، ادعا کرد که جنسیس زمانی که بری سیلبرت سعی در ادامه برنامه Earn داشت، با علم به اینکه او “بسیار ورشکسته” بود، فریب داد.

صرافی ارزهای دیجیتال جمینی مستقر در ایالات متحده، اقدام قانونی علیه گروه ارز دیجیتال (DCG) و مدیر عامل آن، بری سیلبرت، به اتهام «کلاهبرداری علیه طلبکاران» اعلام کرده است.

جمینی در پرونده ای در ۷ ژوئیه در دادگاه نیویورک ادعا می کند که DCG و Silbert در طرحی شامل وام «کریپتوکارنسی عظیم و دلار آمریکا» به جنسیس شرکت داشتند. بر اساس این پرونده، جمینی وجوهی را دریافت کرده است که در نتیجه «نمایندگی‌های نادرست، گمراه‌کننده و ناقص توسط DCG و Silbert علیه جمینی، و نقش متهم در تشویق و تسهیل رفتار متقلبانه جنسیس علیه جمینی» به دست آمده است. این شرکت همچنین در حال پیگیری پرونده ورشکستگی جنسیس است.

جنسیس وام دهنده ارز دیجیتال مسئول اجرای برنامه Earn با مشارکت جمینی بود. با این حال، این شرکت در نوامبر ۲۰۲۲ به دلیل “آشفتگی بی سابقه بازار” برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد و از آن زمان برای فصل ۱۱ ورشکستگی ثبت کرده است.

به گفته کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران Gemini در یک موضوع توییتری در ۷ ژوئیه، سیلبرت گفت: از قبل می دانست جنسیس زمانی که سعی کرد برنامه Earn را ادامه دهد، دچار “ورشکستگی قابل توجهی” شد. این شکایت شامل ادعاهایی مبنی بر گزارش‌های مالی نادرست توسط DCG و Silbert بود که با شروع فروپاشی Three Arrows Capital در ژوئن ۲۰۲۲، “یک سوراخ ۱.۲ میلیارد دلاری در ترازنامه جنسیس ایجاد کرد”.

وینکلووس ادعا کرد: “بری، دی سی جی و جنسیس همگی برای ایجاد صورت های مالی نادرست برای مخفی کردن حقیقت از جمینی و طلبکاران توطئه کردند.” “این تقلب به اوج خود می رسد. بری سیلبرت و سایر مدیران DCG مستقیماً در این دروغ ها دخیل بودند و آنها بارها دروغ می گفتند تا حقیقت را از جمینی و سایر طلبکاران پنهان کنند. من این کار را کردم.”

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا