اخبار ارز دیجیتال

اخبار جعلی تولید شده توسط هوش مصنوعی شایعات استعفای گری جنسلر را برانگیخت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شایعه ای که توییتر ارز دیجیتال را به آتش کشید، آخرین نمونه از اطلاعات نادرست مبتنی بر هوش مصنوعی در کار است.

شایعات نادرست پیرامون استعفای گری جنسلر، رئیس بورس اوراق بهادار ایالات متحده، دوباره به گوش می رسد، اما این بار به نظر می رسد که هوش مصنوعی در این امر دخیل باشد.

در ۱ ژوئیه، یک مقاله خبری در وب سایتی به نام “thecryptoalert.com” ظاهر شد که در آن به نقل از منابع ناشناس مدعی شد که گری گنسلر، رئیس SEC “در پی تحقیقات داخلی استعفای خود را ارائه کرده است.”

با این حال، Cointelegraph دریافت که امتیاز متن مقاله به ۹۶.۸٪ در آشکارساز هوش مصنوعی شخص ثالث ZeroGPT است که نشان دهنده تولید متن پیشرفته با هوش مصنوعی است.

به نظر می رسد این وب سایت کاملاً جدید است و در مجموع تنها ۱۷ پست دارد که اولین پست در ۲۲ ژوئن ارسال شده است. به نظر می رسد که اکثر این مقالات از هوش مصنوعی استفاده زیادی می کنند و همگی در ZeroGPT حدود ۷۰ درصد امتیاز کسب می کنند.

آشکارساز هوش مصنوعی ZeroGPT دریافت که ۹۶.۸ درصد از متن توسط هوش مصنوعی تولید شده است. منبع: ZeroGPT

علاوه بر این که متن عمدتاً توسط هوش مصنوعی تولید شده است، جستجو در ماشین راه‌اندازی بایگانی اینترنت نشان داد که مالکیت دامنه وب‌سایت «thecryptoalert.com» در ساعت ۱۶:۳۰ روز ۲۴ ژوئن به‌روزرسانی شده است. مشخص شد که

مربوط: هستر پیرس: قوانین رمزنگاری ایالات متحده نمی توانند “همه چیز را دارایی مالی” فرض کنند

با این وجود، بسیاری از حساب‌ها این محتوا را در توییتر بازنشر کردند. پربازدیدترین پست در این زمینه مربوط به حساب @whalechart است که در زمان انتشار ۱.۴ میلیون بازدید داشته است.

چارلز گاسپارینو، خبرنگار شبکه فاکس بیزینس، در توییتی در ۳ ژوئیه تایید کرد که گری جنسلر، که ظاهراً پاسخی از SEC دریافت کرده است، استعفا نخواهد داد.

این اولین بار نیست که شایعات استعفای جنسلر منتشر می شود. در ۲۰ آوریل، ادعایی توسط منابع مشکوک منتشر شد مبنی بر اینکه آقای گنسلر در حال آماده شدن برای “برکناری” است. در ۱۲ ژوئن، قانونگذاران ایالات متحده لایحه جدیدی به نام قانون تثبیت SEC را به مجلس نمایندگان ارائه کردند. یکی از مفاد اصلی آن خواستار برکناری آقای گنسلر به عنوان “رئیس سلطه گر” بود.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا