اخبار ارز دیجیتال

درآمد روزانه GameStop NFT به زیر ۴۰۰۰ دلار کاهش می یابد زیرا بازار ابرهای تاریک را آلوده می کند

GameStop NFTs در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۶۶۸۰۰ دلار فروش داشته است. این پلتفرم ۲.۲۵ درصد کمیسیون از فروش NFT دریافت می کند. این رقم معادل تنها ۳۷۵۳ دلار درآمد است.

بازار NFT GameStop به کمتر از ۴۰۰۰ دلار درآمد در روز کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش قابل توجه علاقه به این پلتفرم از زمان عرضه آن در اواسط جولای است.

طبق داده‌های DappRadar، NFT‌های GameStop در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۶۶۸۰۰ دلار فروش داشته‌اند. این رقم برابر با ۳۷۵۳ دلار درآمد در این مدت است، زیرا این پلتفرم کمیسیون ناچیز ۲.۲۵٪ از فروش NFT را دریافت می کند.

به نظر می‌رسد داده‌های محدود DappRadar در GameStop تأیید می‌کند که این رقم در واقع به حدود ۲۰۰۰ دلار کاهش یافته است، زیرا حجم معاملات در روز گذشته ۹۱.۲۳٪ افزایش یافته است.

آخرین ارقام کاهش قابل توجهی را نسبت به روز اول پروژه در ۱۳ جولای نشان می دهد، با فروش NFT 1.98 میلیون دلار، معادل حدود ۴۴۵۰۰ دلار کارمزد.

در زمان نگارش این مقاله، پروژه HyperViciouZ گیم استاپ با ۲۹.۷۸ اتر (ETH)، به ارزش تقریبی ۴۷۸۴۱ دلار، بالاترین گردش مالی در ۲۴ ساعت را داشت. در مقابل، پرفروش‌ترین پروژه در OpenSea در آن دوره Pudgy Penguins با ۸۶۰.۸ ETH یا ۱.۳۷ میلیون دلار بود.

سرنوشت گسترده تر و تاریکی

GameStop تنها شرکتی نیست که در حال حاضر در دنیای NFT دست و پنجه نرم می کند. طبق داده‌های NFT Price Floor، کف قیمت BAYC از ابتدای آگوست تا کنون ۱۹ درصد کاهش یافته است و تا ۲۲ آگوست به ۶۸.۴۸ ETH (109900 دلار) رسیده است، در حالی که کف MAYC 28.6٪ کاهش یافته است. ۱۱.۲ ETH (17986 دلار). ).

از آنجایی که BAYC و MAYC در ماه های می و آوریل به ترتیب ۱۵۳.۵ ETH و ۴۱.۲ ETH را ثبت کردند، کمترین قیمت ها به ترتیب ۵۵ و ۷۲ درصد کاهش یافته است.

تحلیلگران NFT هفته گذشته هشدار دادند که NFTهای اصلی به ارزش ۵۵ میلیون دلار در خطر انحلال در BendDAO قرار دارند.

پلتفرم BendDAO به کاربران امکان می دهد NFT ها را سپرده گذاری کنند و وام های ETH را در برابر کف دارایی ها وام بگیرند. کل مبلغ وام حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد حداقل قیمت سپرده گذاری شده NFT است، اما اگر قیمت بسیار پایین شود و ارزش وام ۹۰ درصد حداقل قیمت باشد، سپرده گذار ۴۸ ساعت فرصت دارد تا از انحلال NFT جلوگیری کند. شما باید وام را در مدت بازپرداخت کنید و در مزایده شرکت کنید.

این پلتفرم این آستانه را به عنوان یک شاخص سلامت نشان می‌دهد و امتیاز زیر ۱، روند انحلال NFT را آغاز می‌کند. تا هفته گذشته، حداقل ۲۰ وام به BAYC NFT، به طور خطرناکی نزدیک به شاخص سلامت زیر ۱.۰۱، و حتی بیشتر به باشگاه قایق بادبانی میمون جهش یافته (MAYC) NFT وجود داشت.

تا لحظه نگارش این مقاله، دو NFT BAYC منحل شده و در این هفته به حراج گذاشته شده است. در همین حال، ۱۰ NFT BAYC با شاخص های سلامت بین ۱.۰۱ و ۱.۰۶ با آتش بازی می کنند. اما این نصف عدد هفته گذشته است که نشان می دهد وضعیت بهتر شده است.

در مورد وام های MAYC NFT، در حال حاضر ۱۴ مورد در خطر انحلال جدی هستند که شاخص سلامتی آن از ۱.۰۱ تا ۱.۰۳ است. همچنین ۱۳ مورد اخیراً در BendDAO منحل شده و به حراج گذاشته شده است.

مربوط: بازی‌های Web3 دارای ویژگی‌های داخلی برای تشویق مشارکت زنان هستند

تا کنون در این ماه، قیمت پایین سایر پروژه های برتر NFT مانند CryptoPunks نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با وجود جهش از ۶۸.۳ ETH در ۱ آگوست به ۷۷.۴ ETH در ۴ آگوست، کف CryptoPunk از آن زمان به ۶۶.۴۵ ETH (106,518 دلار) بازگشته است.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا