اخبار ارز دیجیتال

GameFi تبدیل به Metaverse Onboarding Point: Animoca Brands CEO

سیو گفت که متاورژن ترکیبی از چند متاورژن خواهد بود تا یک موجودیت واحد یا مرکزی.

صنعت بازی ۲۰۰ میلیارد دلاری به سرعت در حال تبدیل شدن به نقطه کلیدی تعامل بین Web2 و Web3 است. اخیراً، شرکت‌های بازی‌سازی بیشتر و بیشتر در حال راه‌اندازی متاورس‌های خود هستند که پشتیبانی کیف پول دیجیتال و سیستم‌های پاداش مبتنی بر توکن غیرقابل تعویض (NFT) را یکپارچه می‌کنند.

با برجستگی رو به رشد GameFi در اقتصاد Web3، Animoca Brands و دیگران بر این باورند که این یک نقطه اتصال برای Metaverse خواهد بود. در نشست آینده بلاک چین، یات سیو، یکی از بنیانگذاران برندهای انیموکا، گفت که صنعت بازی بیش از هر صنعت دیگری بر روی متاورس متمرکز شده است. او گفت که GameFi “نقطه ورود برای متاورس خواهد بود و مردم را با مالکیت دیجیتال آشنا می کند.”

مربوط: برندهای Animoca با خرید برنامه‌نویس MotoGP Mobile به خرید ادامه می‌دهند

سیو خاطرنشان کرد که اکثریت اکوسیستم بازی ۲۰۰ میلیارد دلاری اکنون در اختیار مروجین و تبلیغ‌کنندگانی مانند فیس‌بوک و اپل است تا گیمرها و شرکت‌های بازی. او افزود که ظهور Web3 می تواند به این انحصار پایان دهد و قدرت را به گیمرها و شرکت های بازی بازگرداند.

“بیش از نیمی از ارزش ایجاد شده در صنعت بازی به اپل، فیس بوک و گوگل می رسد. چه مقدار از آن به صنعت بازی بازمی گردد؟ صفر.”

سیو گفت که متاورژن ترکیبی از چند متاورژن خواهد بود تا یک موجودیت واحد یا مرکزی. او گفت که متاورس “اقتصاد جدیدی خواهد ساخت که همه چیز در مورد مالکیت دیجیتال است.” وی در ادامه توضیح داد:

“برای ما متاورس کل اقتصاد است. ما نمی خواهیم آینده این شرکت ها را با استفاده از PNL اندازه گیری کنیم. به همان شکلی که نمی توان آن را با مقدار تعریف کرد، بلکه به همان شکلی که مفید است. به طور کلی، متاورز تصویر بزرگی است که همه چیز را انجام می دهد، بنابراین از نظر موضوعی فرا وجهی است، اما عملاً دیجیتالی اختصاصی است.

Animoca Brands، یک شرکت نرم افزار بازی مستقر در هنگ کنگ و شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر، سرمایه گذاری قابل توجهی در پروژه Metaverse انجام داده است. در ژوئیه سال جاری، این شرکت ۷۸ میلیون دلار برای پیشبرد مفهوم “متاور باز” خود جمع آوری کرد.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا