اخبار ارز دیجیتال

GameFi می تواند یک راه حل بیکاری برای برخی – استودیوهای بازی سازی استرالیایی باشد

مدیران می گویند مشاغل سنتی به طور فزاینده ای توسط عواملی مانند اتوماسیون در معرض خطر قرار می گیرند، اما GameFi می تواند جایگزین مناسبی برای کسب دستمزد باشد.

مدیر عامل و موسس استودیوی بازی سازی Web3 مستقر در استرالیا، Ninja Syndicate معتقد است که GameFi می تواند عصر جدیدی را آغاز کند که در آن کاربران می توانند از طریق بازی های بلاک چین درآمد کسب کنند.

بنیانگذار جان نگوین و مدیرعامل الکس دانموو به کوین تلگراف گفتند که مشاغل سنتی به دلیل عواملی مانند اتوماسیون به طور فزاینده ای خطرناک می شوند.

به گفته توسعه‌دهندگان بازی، بازی‌های بلاک چین ممکن است نقش مهمی را برای مردم برای امرار معاش در دنیای دیجیتال از طریق play-to-en (P2E) و حرکت به سمت افزایش ایفا کنند. … ظاهرا …

این فرآیند اغلب به مقدار زیادی کار نیاز دارد، اما Dunmow می‌گوید که بسیاری از بازی‌های اصلی سه‌گانه A در حال حاضر دارای ویژگی‌هایی هستند که «صدها ساعت برای حذف کردن دارند»، اما دارایی‌ها «هیچ ارزشی برای بازیکن ایجاد نمی‌کند».

عناوین GameFi دارایی های دیجیتال را به شکل توکن های غیر قابل تعویض (NFT) ارائه می دهند. دانمو استدلال کرد که کاربران سپس می توانند آنها را به بازار بیاورند و آنها را به ارز فیات یا مجازی بفروشند و اساساً از طریق بازی دستمزد دریافت کنند.

NFT ها به ما توانایی فنی می دهند تا مالکیت دارایی بازی را از کنترل ناشران بازی خارج کنیم.

یکی از بهترین نمونه‌هایی که Dunmow از مردمی که از طریق GameFi امرار معاش می‌کنند، گزارشی در سال ۲۰۲۱ در مورد روی آوردن جوامع فیلیپینی به بازی‌های NFT در طول کووید بود. دستمزد برای انجام بازی های بلاک چین به جای آن.

من دیدگاه مثبتی نسبت به کل وضعیت دارم و گروهی از افرادی که احتمالاً در مشاغل روزانه کم درآمد مورد استثمار قرار می‌گیرند، راهی برای کسب دستمزد در Metaverse پیدا کرده‌اند.»

دانمو و نگوین می‌گویند که برداشت‌های منفی از NFT و بلاک چین در بازی‌ها چالش‌هایی را ایجاد می‌کند، اما از طریق بازی‌هایشان امیدوارند «به‌طور نامحسوس به مردم در مورد مزایای NFT آموزش دهند».

این استودیو بازی سازی مجموعه ای از بازی های بلاک چین را تحت اکوسیستم «Supremacy World» توسعه داده است. این اکوسیستم شامل ساختن، مبارزه و استخراج منابع در یک دنیای دیستوپیایی خیالی است که در آن جناح‌ها از ماشین‌های غول‌پیکر برای رقابت برای قلمرو و قدرت استفاده می‌کنند.

Supremacy در نهایت چهار بازی منتشر شده قبلی را ترکیب می کند: بازی های Battle Arena، First Person Shooter (FPS)، MMO و Real Time Grand Strategy (RTS).

به گفته مدیران، از طریق یک سری چهار بازی قابل همکاری، ما در حال ایجاد یک اکوسیستم هستیم که در آن بازیکنان “مالکیت مستقل” دارایی های دیجیتال خود را دارند و می توانند از آنها به هر شکلی که می خواهند استفاده کنند.

قابلیت همکاری، توانایی به اشتراک گذاری دارایی های دیجیتال بین بازی ها است.

با این حال، نگوین گفت که این قابلیت همکاری را می توان به “دیگر جهان های بازی، مجموعه های DeFi و PFP” تعمیم داد.

نگوین که اخیراً پوسته‌های مکانیکی سفارشی را برای کاربران بر اساس Bored Apes طراحی کرده است، می‌گوید: «برتری به افرادی که NFT دارند، دارایی‌های درون بازی دنیای ما را می‌دهد، هر چه که باشد. NFT مارک Yacht Club اشاره می کند که اکنون می توانید “میمون” خود را به هم متصل کنید و بر اساس NFT خود پوسته های سفارشی را ادعا کنید.

Dunmow تصدیق می کند که با توجه به زمان و منابع مورد نیاز، طراحی سفارشی چیزی برای همه غیرممکن است، اما او می گوید که این پتانسیل را نشان می دهد.

مربوط: یکی از بنیانگذاران ایلوویوم طرح هایی را برای مدل جدید «بازی با بلاک چین تعامل پذیر» به اشتراک می گذارد

دانمو گفت که او به دنبال ساخت یک “بازی سرگرم کننده” در هسته بازی است، که به اعتقاد او برای بقای صنعت حیاتی است، و افزود: “به خصوص در بازار نزولی، این بازی بازیکنان خارج از صنعت کریپتو را جذب می کند. مهم.”

شما بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای ایجاد خواهید کرد که دارای عناصر بلاک چین هستند و بازیکنان جریان اصلی را جذب می‌کنند. اکنون از نیروهای بازار جدا شده‌اید و می‌توانید از هر رکودی جان سالم به در ببرید.

در ۵ اکتبر، Ninja Syndicate شراکت جدیدی را با Immutable X، یک پلتفرم صدور و تجارت NFT اعلام کرد که به پروژه‌هایی مانند Illuvium، Gods Unchained و GameStop اجازه می‌دهد بر روی اکوسیستم لایه ۲ Immutable X بسازند. این معامله را اعلام کرد.

نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا