🚨 اخبار ارز دیجیتال

توسعه‌دهنده بازی توضیح می‌دهد که چرا بلاک چین باید در بازی‌های P2E «نامرئی» باشد: KBW 2022

توسعه‌دهنده بازی‌های موبایلی Com2uS در حال راه‌اندازی بلاک چین خود برای تقویت بازی‌های Web3 است تا نیازهای نسل بعدی گیمرها را برجسته کند.

توسعه‌دهنده بازی‌های موبایل Com2uS می‌خواهد نسخه‌ای از Web3 خود را ایجاد کند که «بازی و مالکیت رایگان» باشد. این به گفته رئیس شرکت کوری، که در هفته بلاک چین ۲۰۲۲ در سئول صحبت کرد و برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک بلاک چین جدید فاش کرد.

XPLA که با کلمات Explorer و Play نشان داده می شود، یک شبکه بلاک چین خواهد بود که بر نیازها و تجربیات فراسوی جامعه بازی این شرکت متمرکز است.

برای لی، بلاک چین گام بعدی واضح برای حضور این شرکت در صنعت بازی بود.

“به سختی آسان بود، [wouldn’t] آیا می خواهید یک بازی انجام دهید که به شما مالکیت دنیای دیجیتال را بدهد؟ فکر می کنم همه چیز در بازی جریان دارد. و ما مجبور بودیم برای تثبیت موقعیت خود در این بازار هر آنچه را که نیاز داشتیم به کار ببریم. ”

تیم سازنده Com2uS توانست به سرعت به Web3 مهاجرت کند و یک بلاک چین SDK ایجاد کند.

لی توضیح داد که یکی از ایرادات ورود به فضای بازی Web3، دروازه بان فعلی است. کاربران جدید به احتمال زیاد قبل از انجام بازی نیاز به خرید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، راه‌اندازی کیف پول و پیوستن به یک صرافی متمرکز دارند.

چشم انداز Com2uS این است که کاربران می توانند بلافاصله بدون دردسر ادغام اولیه شروع به بازی کنند.

“وقتی به سطح معینی رسیدید، ارز مجازی به دست می آورید که می تواند به توکن تبدیل شود. سپس در واقع کیف پول را دانلود می کنید و دارایی ها تبدیل می شوند. این کاملا متفاوت است.”

به گفته لی، تیم در طول فرآیند توسعه واکنش‌های مثبتی را نسبت به این روش مشاهده کردند. [rates] به دلیل حذف مسیر مالکیت پرداخت شده برای دارایی ها، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. واقعاً تفاوت ایجاد کرد. “

بازی‌های بلاک چین، به‌ویژه Play-to-Earn (P2E)، عامل اصلی در پذیرش آسان فناوری‌های Web3 توسط افراد غیر ارز دیجیتال است. علاوه بر این، GameFi تا حد زیادی تحت تأثیر زمستان کریپتو قرار نگرفت.

“ما تعداد کمی از کاربران جدید را دیده ایم که به دلیل جنبه بازی برای کسب درآمد بازی می کنند. من فکر می کنم بازار بازی های رایگان در حال حاضر انقلابی شده است.”

با این حال، رئیس Com2uS برخی از روندهای ناپایدار در صنعت GameFi فعلی را برجسته کرد.

ما متوجه شدیم که بسیاری از شرکت‌ها توکن‌های مرتبط با یک بازی را منتشر می‌کنند. ما فکر کردیم که این رویکرد به سادگی اشتباه است.

این شرکت C2X، یک پلت فرم بازی Web3 را ایجاد کرد. این “توکن حاکمیتی اصلی است و زیر هر بازی یک نشانه قابل تورم قرار می دهد”.

مربوط: GameFi و Metaverse کمترین تأثیر را از خرابی Terra داشته اند: گزارش

از ماه آوریل، Com2uS در مجموع ۵ بازی بر روی پلتفرم Sequel X راه اندازی کرده است که ۱۰ عنوان تا پایان سال و ۱۰ بازی دیگر تا پایان سال آینده عرضه خواهد شد.

لی گفت، از آنجایی که فناوری بلاک چین با صنایع بزرگ جهانی ادغام می شود، زیرساخت زیربنایی آن باید نامرئی باشد. در عوض، باید تمرکز خود را به تولید محتوا تغییر دهید. در این زمینه است که پروتکل می تواند خود را از بقیه متمایز کند.

این همان نقشی است که ما می خواهیم بازی کنیم. ما می خواهیم دقیقاً نیازهایی را که توسعه دهندگان Web2 را به فضای Web3 سوق داده است، برآورده کنیم. “

به گفته لی، شبکه آزمایشی XPLA امروز راه اندازی می شود و شبکه اصلی در پایان ماه جاری راه اندازی می شود. پشتیبانی EVM در حال آزمایش است.

نویسنده: Savannah Fortis

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا