اخبار ارز دیجیتال

گلکسی پیشنهاد می کند که بازار NFT بیت کوین تا سال 2025 به 4.5 میلیارد دلار برسد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تخمین‌های گلکسی بر اساس NFT بیت‌کوین، رشد سریع علاقه به زیرساخت‌های بازار ارز و پتانسیل حذف سهم بازار از اتریوم است.

در یک سناریوی «مورد پایه»، واحد تحقیقاتی Galaxy Digital انتظار دارد که بازار رو به رشد توکن غیرقابل تعویض بیت کوین (NFT) تا مارس 2025 به ارزش بازار 4.5 میلیارد دلاری برسد.

بیت کوین NFT (Ordinal) از زمان راه اندازی پروتکل Ordinal در اواخر ژانویه مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا داده‌هایی مانند تصاویر، فایل‌های PDF، ویدیوها و فایل‌های صوتی را در ساتوشی‌های فردی بنویسند (Sats نشان دهنده 0.00000001 بیت کوین (BTC)).

غول‌های NFT مانند آزمایشگاه‌های یوگا نیز به تبلیغات پرداخته‌اند. در 28 فوریه، شرکت 4 میلیارد دلاری که باشگاه Bored Ape Yacht Club را اداره می کند، یک پروژه NFT مبتنی بر بیت کوین به نام “TwelveFold” را اعلام کرد.

گزارش جدید در ماه مارس منتشر شد. در 3، محققان Galaxy رشد بالقوه NFT بیت کوین را تجزیه و تحلیل کردند و یک تخمین محافظه کارانه «بر اساس اندازه فعلی بازار NFT اتریوم و نرخ رشد آن در چند سال گذشته» انجام دادند.

“در حالی که تفاوت های قابل توجهی بین کتیبه ها و NFT ها وجود دارد، ما می گوییم که اکوسیستم زنجیره ای بومی NFT ها در بیت کوین به گونه ای ظهور می کند که قبلا هرگز امکان پذیر نبوده است و استفاده از آنها در حال انفجار است. مشکلی نیست.”

بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت، این گزارش سه پیش‌بینی سرمایه بازار مختلف را ارائه می‌کند که سناریوهای مورد خرس، مورد پایه و سناریوهای گاوی را پوشش می‌دهد.

با نگاهی به تحلیل پایه گلکسی، این گزارش بیان می‌کند که NFT‌های بیت‌کوین «اگر بتوانند در فرهنگ‌های اصلی NFT مانند PFP مقیاس شوند». [Profile Pictures]، میم ها و پروژه های خدماتی، ارزش بازار باید به 4.5 میلیارد دلار افزایش یابد.

محققان همچنین خاطرنشان کردند که پیش‌بینی 4.5 میلیارد دلاری «همچنین مبتنی بر توسعه سریع تشخیص کتیبه است که قبلاً با زیرساخت‌های بازار/کیف پول همراه شده است». [being] امروز بیرون میاد “

در شرایطی که NFT های بیت کوین به صورت مخفیانه وارد بازار اصلی NFT می شوند و سهم بازار را از اتریوم می گیرند، Galaxy NFT های بیت کوین بر اساس سطوح بهره فعلی و زیرساخت های پشتیبانی می تواند به ارزش بازار 1.5 میلیارد دلاری برسد. .

مربوط: ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در بحبوحه بحران بانک سیلورگیت افزایش یافت

در جنبه صعودی همه چیز، محققان Galaxy معتقدند که بازار NFT بیت کوین می تواند به حدود 10 میلیارد دلار برسد اگر بتواند رقابتی قوی برای NFT های اتریوم ایجاد کند و مورد استفاده منحصر به فردی را ارائه دهد. من فرض می کنم وجود دارد.

ارزش بازار NFT بیت کوین تخمینی: Galaxy Digital

محققان می گویند که در زمان انتشار این گزارش، بیش از 250000 Ordinal در بازار وجود دارد که اهمیت و سودمندی NFT های بیت کوین را برجسته می کند:

“افزودن ذخیره سازی داده در مقیاس بزرگ با تضمین های در دسترس بودن قوی، طیف وسیعی از موارد استفاده را باز می کند، که بسیاری از آنها هنوز تحت بررسی هستند، از جمله انواع جدید نرم افزارهای غیرمتمرکز و تکنیک های مقیاس بیت کوین. با این حال، موارد استفاده NFT به تنهایی پتانسیل گسترش چشمگیر را دارد. حوزه تاثیر فرهنگی بیت کوین.”نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا