اخبار ارز دیجیتال

Galaxy Digital از Chainlink برای آوردن داده های بازار به بلاک چین استفاده می کند

گلکسی اعلام کرد که داده های بازار را برای کمک به توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند در ساخت برنامه های بلاک چین بهتر ارائه می دهد.

علیرغم نوآوری هایی که توسط فناوری بلاک چین به وجود آمده است، بلاک چین به خودی خود داده های بازار را ارائه نمی دهد. برای رفع این مشکل، شرکت تجاری و مدیریت دارایی Galaxy Digital با ارائه دهنده اوراکل بلاک چین، Chainlink همکاری کرده است.

گلکسی در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال کرد، تاکید کرد که این شرکت داده های قیمت ارزهای دیجیتال را از طریق Chainlink در اختیار بلاک چین قرار خواهد داد. این شرکت معتقد است که این داده ها به توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند امکان می دهد تا برنامه های کاربردی غیرمتمرکز پیچیده تری (DApps) بسازند.

زین گلابر، رئیس فرصت‌های استراتژیک گلکسی، به کوین تلگراف گفت که معتقد است این یکپارچه‌سازی تأثیر مثبتی بر اکوسیستم بلاک چین خواهد داشت. او توضیح داد:

از آنجایی که بلاک چین با داده‌های خارجی از قبل بارگذاری نشده است، قیمت‌های مرجع برای دارایی‌های دیجیتال نقطه‌ای را ارائه می‌کند که می‌تواند انواع ساختارهای مالی پیچیده‌ای را که به طور سنتی در حوزه سیستم مالی موجود بوده است، تامین کند.

به گفته گلوبر، داده های بازار برای منابع مالی غیرمتمرکز (DeFi) و DApps مهم خواهند بود. این به این دلیل است که این محصولات به قیمت مرجع نیاز دارند که می تواند در یک قرارداد هوشمند تعبیه شود. او گفت: “رشد این محصولات آینده باید به تضمین ارزش کل رو به رشدی که در برنامه های DeFi قفل شده است کمک کند و از توسعه آینده اکوسیستم حمایت کند.”

یاسر جازوانه، مدیر Chainlink نیز در مورد حرکت گلکسی اظهار نظر کرد. Jazouane گفت داده‌های قیمت با کیفیت بالا کلید باز کردن موارد استفاده مختلف در سراسر DeFi است. او گفت: «داده‌های بازار با کیفیت بالا زیربنای اقتصاد DeFi است.

مربوط: نزدک در حال آماده سازی سرویس ذخیره سازی ارز مجازی برای موسسات است

به نظر می رسد که DeFi هنوز هم پتانسیل توسعه زیادی دارد، اما فضا همچنان مملو از هک ها و سوء استفاده ها است. اخیراً، هکرها از یک آسیب‌پذیری در تولیدکننده آدرس کیف پول Vanity Profanity سوء استفاده کردند. در نتیجه، چندین کیف پول حدود 3.3 میلیون دارایی رمزنگاری شده را از دست دادند. بیش از یک هفته بعد، آدرس کیف پول دیگری مورد حمله قرار گرفت که در نتیجه هکرها تقریباً 1 میلیون دلار اتر (ETH) را سرقت کردند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا