🚨 اخبار ارز دیجیتال

موسس Gala Games ادعای بیش از ۱۳۰ میلیون دلار سرقت، ضایعات شرکتی را دارد

اریک تیل مایر، یکی از بنیانگذاران Gala، ظاهراً ثروت خود را به دست آورده است، اما رایت ترستون، همکار موسس آن، می گوید که تیل مایر، ترستون را به سرقت میلیون ها دلار متهم می کند.

بنیانگذاران پلتفرم بازی بلاک چین Gala Games بر سر دو شکایت دزدی ۱۳۰ میلیون دلاری گالا (GALA) و دیگری به اتلاف شرکتی در دادگاه با آن مبارزه کرده اند.

در ۳۱ آگوست، رایت ترستون، بنیانگذار Gala و اریک تیل مایر، مدیر عامل شرکت گالا، علیه یکدیگر در دادگاه ناحیه یوتا شکایت کردند.

Schielmayer، به نمایندگی از Gala، گفت که در اوایل سال ۲۰۲۱، Thurston و شرکت سرمایه گذاری او TrueNorth United Investments حدود ۱۳۰ میلیون دلار GALA را سرقت کردند، نشانه ای که به اکوسیستم Gala Games مرتبط است.

شکایت Schielmeyer مدعی است که توکن‌های GALA به کیف پولی تحت کنترل شرکت منتقل شدند، اما پس از آن توسط Thurston به ۴۳ کیف پول دیگر منتقل شد که در مورد این انتقال مورد سوال قرار گرفت. .

او سپس توکن‌ها را از کیف پول خود خارج کرد و آن‌ها را بین سپتامبر ۲۰۲۲ و مه ۲۰۲۳ در یک «وب پیچیده تراکنش‌های مبهم» معامله کرد یا فروخت.

گزیده ای از شکایت شیلمایر علیه تورستون در رابطه با گالا که گفته می شود به سرقت رفته است. منبع: PACER

دعوا ادعا می کند که بعداً به نظر می رسد که ترستون از فروش توکن ادعایی مطلع بوده است، اما اکنون ادعا می کند که GALA فروخته شده متعلق به Thurston بوده است که شکایت Schielmeier آن را رد کرده است.

ترستون همچنین متهم است که مجوزهای اجرای گره‌های اکوسیستم گالا را که توکن‌های GALA به دست می‌آورند سرقت کرده و مجوزها را برای حفظ درآمد می‌فروشد.

در همان روز، Thurston’s True North از طرف گالا نیز علیه Schielmeyer شکایت کرد و شرمایر را متهم کرد که گالا را “فروش و هدر دادن میلیون ها دلار از اموال شرکت” برای خریدهای شخصی کرده است. او ادعا کرد که میلیون ها دلار به خود وام داده است. بودجه گالا برای

گزیده‌ای برجسته از شکایت آقای ترستون علیه آقای ترستون، که مدعی است آقای شرمایر از دارایی‌های گالا برای منافع شخصی استفاده کرده است. منبع: PACER

بر اساس این شکایت، شیلمایر همچنین ظاهراً نهادهای گالا را در سوئیس و دبی راه اندازی کرده است تا فرصت های تجاری را دنبال کند و خود را به عنوان سهامدار کنترل کننده تبدیل کند.

True North گفت که آقای Schielmayer این جشن را بدون نظر مدیر جشن Thurston برگزار کرد و اطلاعات ناقص یا نادرست و سوابق شرکت را “علیرغم درخواست‌های مکرر” به Thurston ارائه کرد.

مربوط: SEC vs Coinbase: وکیل جدید پاتریک کندی به نبرد می پیوندد

شکایت Schielmayer به دنبال برکناری Thurston از سمت مدیر Gala است و به دنبال جبران خسارت و جبران خسارت های مختلف، از جمله بازگرداندن Gala ادعا شده به سرقت رفته است.

ترستون به طور مشابه خواستار حذف شیل مایر از مراسم جشن شد و به دنبال حداقل ۷۵۰ میلیون دلار خسارت و تسکین بود.

در ماه مارس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از Thurston، True North و Green United، شرکت دیگری که او تأسیس کرد، به دلیل فروش سرمایه گذاری در یک طرح استخراج ارزهای دیجیتال جعلی شکایت کرد.

مجله: Web3 Gamer: GTA Owner به بررسی Web3، Bitcoin Casino و Sunflower Land می پیوندد

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا