🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول FTX 10 میلیون دلار را به صورت رمزنگاری منتقل می کند و نگرانی ها را در مورد دامپینگ توکن در آینده افزایش می دهد.

انتقال میلیون‌ها دلار به صورت آلت‌کوین این نگرانی را ایجاد کرده است که FTX باعث ایجاد دامپینگ بالقوه در بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

یک کیف پول متعلق به صرافی ارز دیجیتال ورشکسته FTX، دارایی های دیجیتالی به ارزش ۱۰ میلیون دلار را از شبکه Solana (SOL) به اتریوم منتقل کرده است، نه آغاز یک سری از توکن های دامپینگ در طول مراحل ورشکستگی صرافی. این نگرانی وجود دارد که

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل بلاک‌چین Arkham Intelligence، از ۳۱ آگوست، کیف پول‌های FTX 6.23 میلیون دلار اتر (ETH) و بیش از ۴ میلیون دلار آلت‌کوین انتقال داده‌اند.

این موارد عبارتند از ۱.۲ میلیون دلار توکن FTX (FTT)، ۱.۸ میلیون دلار Uniswap (UNI)، ۱.۳ میلیون دلار HXRO (HXRO)، ۵۵۰،۰۰۰ دلار SushiSwap (SUSHI)، و ۲۶۰،۰۰۰ دلار توکن مرزی (FRONT) و بود. به یک کیف پول FTX دیگر منتقل می شود. در راه پل کرم چاله.

در ۲۴ آگوست، FTX برنامه‌هایی را برای انتصاب مدیریت سرمایه دیجیتال گلکسی مایک نووگراتز به‌عنوان مدیر سرمایه‌گذاری مسئول نظارت بر فروش و مدیریت دارایی‌های ارزهای دیجیتال بازیابی شده پیشنهاد کرد.

طبق این طرح، املاک و مستغلات FTX فقط مجاز به فروش ۱۰۰ میلیون دلار توکن در هفته خواهد بود، اما این محدودیت می تواند به صورت جداگانه به ۲۰۰ میلیون دلار افزایش یابد. هدف از این محدودیت ها به حداقل رساندن تأثیر فروش توکن است و در عین حال به FTX اجازه می دهد تا اعتباردهندگان خود را کامل کند.

علاوه بر این طرح، صرافی همچنین درخواست‌های جداگانه‌ای برای محافظت از ذخایر بزرگ بیت‌کوین (BTC) و اتر ارائه کرده است.

اگرچه پیشنهاد ارائه شده در پرونده هنوز از نظر قانونی الزام آور نیست، دعوای فروش توکن FTX قرار است در ۱۳ سپتامبر در دادگاه ورشکستگی دلاور ثبت شود.

مربوط: بایگانی دادگاه FTX از خرید قایق بادبانی ۲.۵ میلیون دلاری مدیرعامل سابق Alameda فاش می‌کند

در یک جلسه استماع عمومی در ۱۲ آوریل، FTX فاش کرد که تقریباً ۷.۳ میلیارد دلار دارایی نقدینگی را بازیابی کرده است که ۴.۸ میلیارد دلار آن شامل دارایی‌های بازیابی شده تا نوامبر ۲۰۲۲ است.

طبق اسناد ارائه شده در این جلسه، FTX در مجموع ۴.۳ میلیارد دلار دارایی رمزنگاری شده در دسترس برای جمع آوری سهامداران با قیمت های بازار تا ۱۲ آوریل نگه داشته است.

از ۱۲ آوریل، دارایی های FTX برای جمع آوری سهامداران در دسترس است. منبع: سالیوان و کرامول

برنامه‌های بازسازی فعلی FTX شامل راه‌اندازی مجدد صرافی ارزهای دیجیتال است، با مدیر عامل FTX، جان ری سوم، اظهار داشت که این شرکت «هیچ ذینفعی در راه‌اندازی مجدد صرافی FTX.com ندارد.» ما فرآیند جذب نیرو برای این صرافی را آغاز کرده‌ایم.

وکلای FTX می گویند انتظار می رود راه اندازی صرافی جدید در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ تکمیل شود.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنندنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا