اخبار ارز دیجیتال

اسناد فاش شده نشان می دهد که درآمد FTX در یک سال ۱۰۰۰٪ رشد می کند

تفکیک درآمد نشان می دهد که سود عملیاتی FTX 1842.85٪ از ۱۴.۲ میلیون دلار به ۲۷۲ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰-۲۱ افزایش یافته است.

FTX یکی از بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال با صندلی‌های ردیف اول بود که شاهد رونق ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ بود زیرا بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال به بالاترین سطح خود رسیدند. گزارش‌ها حاکی از آن است که حضور گسترده مشتریان، مشارکت‌ها، حمایت‌های مالی و عوامل دیگر درآمد FTX را تا ۱۰۰۰ درصد در سال ۲۰۲۱ افزایش داده است – یک سند داخلی نشان می‌دهد.

بر اساس گزارش مالی حسابرسی شده برای سال مالی ۲۰۲۰-۲۱، درآمد FTX از ۹۰ میلیون دلار در سال ۲۰۲۰ به ۱.۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ ۱۰۰۰ درصد افزایش یافته است، CNBC ادعا می کند که دسترسی به اسناد ادعا می کند.

تفکیک درآمد نشان می دهد که سود عملیاتی FTX در یک سال ۱۸۴۲.۸۵ درصد از ۱۴ میلیون دلار به ۲۷۲ میلیون دلار افزایش یافته است. سود خالص صرافی کریپتو ۳۸۸ میلیون دلار بود که ۲۱۸۲.۳۵ درصد بیشتر از ۱۷ میلیون دلار در سال گذشته بود.

طبق گزارش ها، FTX در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ ۲۷۰ میلیون دلار درآمد داشته است. با این حال، عملکرد صرافی در طول زمستان کریپتو هنوز فاش نشده است. علیرغم عملکرد چشمگیر آن در سه ماهه اول، زمستان جاری کریپتو به احتمال زیاد با سقوط های متعدد بازار بر مسیر رشد آن تأثیر گذاشته است.

این گزارش همچنین ادعا می کند که FTX تا پایان سال ۲۰۲۱ دارای ۲.۵ میلیارد دلار وجه نقد با حاشیه سود ۲۷ درصدی خواهد بود.

FTX هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: FTX US از ۵ برای دریافت نامه توقف و انصراف از FDIC

Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل بایننس اخیراً در مورد جیتر ابراز نگرانی کرده است، پدیده ای که در آن سفارشات تجاری موجود برای تکمیل معاملات جدید به تعویق می افتد.

در طول بحث، CZ به صراحت هیچ صرافی خاصی را هدف قرار نداد، اما جامعه رمزنگاری توییتر فرض کرد که FTX را هدف قرار داده است. او افزود: “شما می دانستید و چیزی نگفتید. باید با بازیکنان بد مبارزه کنید.”نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا