🚨 اخبار ارز دیجیتال

ارائه FTX “کمبود قابل توجه” دارایی های شرکت را نشان می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته مدیر عامل صرافی، در یک “تلاش گسترده”، FTX و FTX US با هم میلیاردها کسری در کیف پول های صرافی و حساب های فیات دارند.

صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX «کمبود قابل توجهی» از دارایی‌های دیجیتال و دارایی‌های فیات دارد و میلیاردها دلار سرمایه مشتری از هر دو صرافی و FTX US مستقر در ایالات متحده مفقود شده است.

در ۲ مارس، صرافی اعلام کرد که FTX دارای ۲.۲ میلیارد دلار کیف پول و حساب های فیات است که ۶۹۴ میلیون دلار آن به صورت پول نقد، استیبل کوین، بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) است. ارائهی را منتشر کرد که نشان می دهد بیشترین موارد را شامل می شود. مایع “دارایی های دسته A” شامل قیمت ها. با آخرین قیمت لحظه ای.

علاوه بر ۲۸ میلیون دلار مطالبات مشتریان و ۱۵۵ میلیون دلار در دریافتنی های اشخاص مرتبط، حساب های FTX ایالات متحده تنها ۱۹۱ میلیون دلار در مجموع دارایی در کیف پول دارند.

موجودی حساب و کیف پول FTX در زمان ورشکستگی ۸.۶ میلیارد دلار کسری را نشان می دهد. منبع: FTX

کیف پول FTX نشان داد ۹.۳ میلیارد دلار وام خالص توسط شرکت بازرگانی خواهر صرافی، Alameda Research و ۱۰۷ میلیون دلار خالص پرداخت از FTX US به Alameda.

FTX در سراسر دارایی های غیر نقدشونده “رده B”، از جمله توکن FTX خود (FTT) مازاد داشته است، اما دارایی ها در مقایسه با کسری دارایی های دیگر ناچیز است.

در مجموع، FTX 8.6 میلیارد دلار در تمام کیف‌ها و حساب‌ها ضرر کرده است، در حالی که FTX US ضرر ۱۱۶ میلیون دلاری را ثبت کرده است.

مرتبط: FTX ژاپن امکان برداشت کامل وجوه را فراهم می کند-کاربران از «فرار» خوشحال می شوند

مدیر ارشد بازسازی و مدیر عامل FTX John J. Ray III در بیانیه ای در تاریخ ۲ مارس گفت که این ارائه دومین مورد از یک “سری” است که “واقعیت ها را از این وضعیت بیرون می آورد.”

تلاش زیادی برای رسیدن به این نقطه انجام شد. دارایی‌های موجود در بورس بسیار به هم ریخته بود، دفاتر و سوابق ناقص بود و در بسیاری موارد اصلاً وجود نداشت.»

در ۲۸ فوریه، نیشاد سینگ، مدیر سابق مهندسی FTX، به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری سیمی و کلاهبرداری کالایی اعتراف کرد.

درخواست سینگ به این دلیل است که بسیاری از نزدیکترین همکاران بانکمن-فرید در ماه های اخیر موافقت کرده اند با دادستان های ایالات متحده همکاری کنند.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا