اخبار ارز دیجیتال

FTX در حال مذاکره با سرمایه گذاران برای جمع آوری 1 میلیارد دلار برای خریدهای بیشتر – گزارش

یک دور مالی بالقوه 1 میلیارد دلاری می‌تواند به 400 میلیون دلار FTX جمع‌آوری‌شده در ژانویه اضافه کند، زیرا این شرکت سرمایه بیشتری را برای انجام معاملات فوری در بحبوحه زمستان کریپتو وارد می‌کند. گفته می‌شود که آنها به دنبال این هستند.

صرافی رمزنگاری Sam-Bankman Fried FTX در حال مذاکره با سرمایه گذاران برای جذب 1 میلیارد دلار بودجه جدید است زیرا به دنبال استفاده از وجوه اضافی برای خریدهای مالی در بازار نزولی است.

بر اساس گزارش 21 سپتامبر CNBC به نقل از منابع نزدیک به این موضوع، مذاکرات همچنان ادامه دارد و جزئیات ممکن است تغییر کند. اگر صحت داشته باشد، مقدار بودجه در ارزش فعلی FTX در حدود 32 میلیارد دلار باقی خواهد ماند.

دور سرمایه‌گذاری بالقوه 1 میلیارد دلاری می‌تواند به 400 میلیون دلار FTX جمع‌آوری‌شده در ژانویه، و وضعیت مالی شرکت علی‌رغم اینکه این بخش زمستان طولانی رمزنگاری را تجربه می‌کند، اضافه کند. ممکن است نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذار قوی به

جزئیات دیگر در این مرحله پراکنده است، اما منابع می گویند که برخی از وجوه جدید به سمت عملیات و تجارت بیشتر در فضای کریپتو هدایت می شود، با شرکت تحقیقات کمی FTX و SBF Alamada با توجه به اینکه تحقیقات نزولی بوده است، این تعجب آور نیست. بازار.

از ماه جولای، خرید احتمالی FTX توسط وایجر دیجیتال وام‌دهنده رمزنگاری مضطرب، پس از طرح پیشنهادی مشترک با Alameda برای خرید وویجر پس از تشکیل پرونده ورشکستگی، در جریان است.

این پیشنهاد توسط وویجر تقبیح شد و در پرونده های دادگاه ورشکستگی نیویورک آن به عنوان “یک پیشنهاد ارزان که به عنوان نجات شوالیه سفید ظاهر می شود” و “به جای ارزش گذاری برای مشتریان وویجر خود را تبلیغ می کند” توصیف شده است. جنبشی که برای تولید در نظر گرفته شده است

با این حال، Voyager یک حراج برای دارایی های باقی مانده در 13 سپتامبر راه اندازی کرد، بنابراین FTX به جستجوی خود ادامه می دهد.

طبق گزارشی که در 20 سپتامبر از وال استریت ژورنال (WSJ) منتشر شد، گفته می شود که هر دو بایننس و FTX در حال حاضر پیشنهاد دهندگان اصلی دارایی های وویجر هستند. حراج تا 29 سپتامبر ادامه دارد و WSJ گفت که هیچ یک از پیشنهادها در این مرحله پذیرفته نشده است.

مربوط: Alameda Research “با کمال میل” وام 200 میلیون دلاری را به Voyager Digital بازگرداند

در اوایل این ماه، بازوی سرمایه گذاری این شرکت، FTX Ventures، اعلام کرد که 30 درصد از سهام مدیر دارایی آنتونی اسکاراموچی، SkyBridge Capital را به مبلغ نامشخصی به دست خواهد آورد.

در ماه ژوئن، FTX همچنین قراردادی را برای خرید پلتفرم رمزنگاری کانادایی Bitvo به عنوان بخشی از برنامه‌های خود برای گسترش به کانادا امضا کرد. یک ماه پیش، FTX US با شرکت وام دهی مشکل دار BlockFi قراردادی منعقد کرد و یک خط اعتباری گردان 400 میلیون دلاری و گزینه ای برای خرید شرکت به قیمت حدود 240 میلیون دلار ارائه کرد.

نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا