🚨 اخبار ارز دیجیتال

بدهکاران FTX 11.6 میلیارد دلار مطالبات، ۴.۸ میلیارد دلار دارایی، با بسیاری از دارایی های رمزنگاری “بلاتکلم” گزارش کردند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در این ارائه ۲۵ میلیون دلار کمک مالی (سیاسی و غیره) از سه سیلو FTX گزارش شد، اما افزود که فقط “اطلاعات محدود” در مورد کمک های ارز دیجیتال موجود است.

بدهکاران در دعاوی ورشکستگی FTX بیش از ۴ میلیارد دلار دارایی پیش بینی شده در سیلوهای شرکت های مختلف را تا نوامبر ۲۰۲۲ گزارش کردند، اما گفتند که دارایی های ارز دیجیتال این شرکت هنوز تحت بررسی است. مزرعه برنج.

در پرونده‌هایی که در ۱۷ مارس به دادگاه ورشکستگی فدرال ناحیه دلاور ارائه شد، بدهکاران FTX ارائه‌ای در مورد صورت‌حساب‌های مالی خود (SOFA) به کمیته بستانکاران بدون تضمین ارائه کردند. بر اساس این پرونده، سیلو West Realm Shires، که شامل FTX US و Ledger X می‌شود، دارایی‌های پیش‌بینی‌شده حدود ۴.۸ میلیارد دلار و ادعاهای پیش‌بینی‌شده توسط FTX.com، Alameda Research و FTX Ventures، ۱۱.۶ میلیارد دلار بود.

این داده ها بر اساس دادخواست های ارائه شده توسط چهار سیلو در نوامبر ۲۰۲۲ است. بر اساس این گزارش، آلامدا بیشتر دارایی های مورد نظر خود را حدود ۲.۶ میلیارد دلار در اختیار داشت، اما “ادعاهای مهمی داشت که ممکن است به عنوان نامشخص ثبت شده باشند.” FTX.com قرار بود بیش از ۱۱.۲ میلیارد دلار مطالبه کند، در حالی که ادعاهای FTX Ventures در حال بررسی بود.

بسیاری از داده‌های مربوط به دارایی‌ها و معاملات ارزهای دیجیتال در گزارش‌های بدهکاران در دسترس نبود. در این ارائه ۲۵ میلیون دلار کمک مالی (سیاسی و غیره) از سه سیلو گزارش شد، اما افزود که “اطلاعات محدودی” در مورد کمک های ارزهای دیجیتال در دسترس است.

از وام‌های دارای پشتوانه رمزنگاری که توسط شرکت‌های FTX، عمدتاً در توکن‌های FTT، وام گیرندگان بیش از ۵۳ میلیون توکن از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، XRP و USD Coin (USDC) را گزارش کردند. با این حال، می‌گوید: «ردیابی بیشتر فعالیت‌های کیف پول و بلاک چین همچنان یک موضوع ادامه دارد».

همچنین گزارش شده است که تحقیقات در مورد تجارت کریپتو به عنوان بخشی از پرداخت‌ها به خودی‌های شرکت FTX “در جریان است”. مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید بیش از ۲.۲ میلیارد دلار پرداخت کرد.

مربوط: اینفلوئنسرهای FTX به دلیل تبلیغ کلاهبرداری‌های رمزنگاری ادعایی با شکایت ۱ میلیارد دلاری مواجه شدند

روند ورشکستگی FTX از زمانی که این شرکت برای حفاظت از فصل ۱۱ در نوامبر ۲۰۲۲ ثبت نام کرد، ادامه دارد. علاوه بر این، Bankman-Fried با پرونده های کیفری و مدنی به دلیل مشارکت در فعالیت های کلاهبرداری ادعا شده در شرکت مواجه است.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا