🚨 اخبار ارز دیجیتال

FTX، Bybit یکی از اولین صرافی هایی هستند که تجارت نقطه ای ETHW را راه اندازی کردند

بای‌بیت رسماً آغاز تجارت ETHW در برابر استیبل کوین USDT را اعلام کرد و قصد دارد به زودی پذیرش و برداشت ETHW را آغاز کند.

صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال FTX و Bybit جزو اولین پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال هستند که معاملات نقطه‌ای توکن اثبات کار (PoW) اتریوم را راه‌اندازی کردند.

بلاک چین اتریوم هنوز به دو شبکه مجزا تبدیل نشده است، اما صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای شروع تجارت توکن‌های اتریوم PoW (ETHW) عجله دارند.

طبق داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، توکن ETHW fork IOU در حال حاضر در پنج صرافی از جمله Global FTX Exchange، FTX US Platform، Bybit، Gate.io و MEXC Global معامله می‌شود.

بر اساس داده ها، FTX بیش از ۸۰ درصد از معاملات ETHW را پردازش می کند که در زمان نگارش این مقاله ۲۴.۷ میلیون دلار تخمین زده می شود. Bybit و MEXC Global به ترتیب ۱۰% و ۱۷.۶% از حجم معاملات ETHW را تشکیل می دهند.

در زمان نگارش این مقاله، توکن ETHW fork IOU با ۳۶.۷ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته با ۲۴.۳۶ دلار معامله می شود.

Ethereum PoW fork IOU بازار. منبع: CoinGecko

صرافی Bybit روز پنجشنبه به طور رسمی در توییتر اعلام شد انتشار تجارت ETHW را در برابر استیبل کوین تتر (USDT) راه اندازی کرد. این شرکت گفت: “سپرده و برداشت ETHW به زودی آغاز خواهد شد.” صفحه تجارت ETHW/USD اکنون در وب سایت FTX نیز موجود است.

توکن فورک ETHW فهرست شده یک ارز رمزنگاری شده IOU است، IOU مخفف عبارت “I Owe you” است، به این معنی که یک طرف به طرف دیگر بدهکار است. این به این دلیل است که ETHW از یک هارد فورک بالقوه اتریوم مشتق شده است و زنجیره هنوز فورک نشده است.

مربوط: F2Pool، Poolin، شروع استخراج اتریوم PoW پس از راه اندازی ETHW Mainnet

انتظار می‌رود که هارد فورک بلاک چین اتریوم پس از رویداد ادغام اتریوم که در این پنجشنبه رخ داد، انجام شود. برخی از شرکت کنندگان در انجمن ابراز تمایل کردند که به پشتیبانی از نسخه PoW اتریوم مبتنی بر ماینینگ ادامه دهند، بنابراین انتظار می رود که فورک زنجیره را به دو بخش تقسیم کند: یک نسخه اثبات سهام و یک نسخه مبتنی بر PoW.

همانطور که قبلا گزارش شده بود، انتظار می رفت که هارد فورک ظرف ۲۴ ساعت پس از ادغام رخ دهد.نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا