اخبار ارز دیجیتال

FTX DApp حریم خصوصی شبکه آزتک را مسدود می کند و آن را یک میکسر “خطرناک” می نامد.

برخی از کاربران در توییتر از حملات مداوم به حریم خصوصی خود در پی اقدام وزارت خزانه داری آمریکا علیه تورنادو کش ابراز تاسف کردند.

طبق گزارش‌ها، FTX شروع به مسدود کردن حساب‌هایی کرده است که سکه‌ها را از طریق Zk.money، یک زنجیره خصوصی لایه ۲ که توسط شبکه آزتک در اتریوم ارائه می‌شود، ارسال کرده است. به گفته کاربران توییتر، FTX DApp را به عنوان یک میکسر شناسایی کرده است. این یک سرویس “فعالیت پرخطر” است که توسط صرافی ممنوع شده است.

گزارش‌هایی مبنی بر معاملات مسدود شده در FTX از روز پنجشنبه در توییتر ظاهر شد، گاهی اوقات با نظراتی در مورد انگیزه‌های FTX و ادعاهایی مبنی بر اینکه Zk.money یک میکسر نیست. کاربران توییتر همچنین خاطرنشان کردند که مسدود کردن تراکنش‌های مرتبط با این پروتکل می‌تواند به معنای ممنوعیت گسترده باشد، مشابه تحریم‌هایی که توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا بر کاربران تورنادو کش اعمال شده است. این موسسه بیش از ۴۰ آدرس USDC و ETH را در اختیار دفتر کنترل دارایی‌های خارجی قرار داده است. OFAC). لیست ملی خاص ۸ آگوست.

زک ویلیامسون، مدیر عامل شبکه آزتک، روز دوشنبه در یک موضوع طولانی در توییتر درباره وضعیت اطراف تورنادو کش، چند روز قبل از اقدام آشکار FTX علیه این شبکه اظهار نظر کرد. ویلیامسون نوشت: “web3 یک عرصه نظارتی دارد. در سطح شبکه نیست. در سطح برنامه است.”

“نکته ناراحت کننده این است که ما قبلاً این را در شبکه جهانی وب دیده ایم. ما ارائه دهندگان خدمات اینترنت را برای داده های موجود در کابل دستگیر نمی کنیم. ما ارائه دهندگان DNS را به دلیل امضای ترافیک غیرقانونی دستگیر می کنیم.”

Zk.money در مارس ۲۰۲۱ راه اندازی خواهد شد. Zk.money خود را به‌عنوان «جمع‌کننده عملکرد خصوصی DeFi» برای کیت توسعه نرم‌افزار Aztec Connect شبکه آزتک در نظر می‌گیرد. Aztec Connect “مانند VPN کار می کند، با استفاده از قرارداد جمع آوری آزتک به عنوان یک پروکسی”. دريافت كردن تامین مالی از DEX Balancer Labs.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا