اخبار ارز دیجیتال

FTX، Binance و CrossTower برای به دست آوردن دارایی های دیجیتال Voyager رقابت می کنند: منبع

طبق گزارش‌ها، FTX و Binance به دنبال مهاجرت مشتریان فعلی Voyager به پلتفرم‌های خود هستند، در حالی که CrossTower پیشنهاد می‌کند پلتفرم و اپلیکیشن وویجر موجود را حفظ کند.

به گفته منابع خودی، صرافی‌های ارزهای دیجیتال FTX، بایننس و کراس تاور برای به دست آوردن دارایی‌های وام‌دهنده کریپتو مورد محاصره Voyager Digital از ورشکستگی رقابت می‌کنند.

طبق جزئیات منتشر شده توسط بانکدار سابق سرمایه گذاری و سرمایه گذار فرشته سایمون دیکسون، سه صرافی برای خرید Voyager Digital در حراج هستند که هر کدام شرایط معامله خود را ارائه می دهند. جزئیات Reddit منتشر شده در صرافی نشان می دهد که FTX و Binance هر کدام حدود ۵۰ دلار پیشنهاد داده اند. میلیون دلار پول نقد برای دارایی های وویجر است، اگرچه مبلغ Binance بیشتر است. این منابع گفتند که مبلغ نقدی برای «کمبود و سایر مطالبات» استفاده خواهد شد.

تحت این طرح‌ها، مشتریان فعلی وویجر سهمی متناسب از دارایی‌های رمزنگاری خود را دریافت خواهند کرد و به طور کامل به پلتفرم‌های FTX و Binance منتقل خواهند شد.

در همین حال، CrossTower پیشنهاد می کند که پلتفرم و اپلیکیشن Voyager موجود خود را حفظ کند. این بدان معناست که مشتریان فعلی پس از بسته شدن یک معامله، مجبور نیستند به یک پلتفرم جدید مهاجرت کنند. بر اساس این طرح، مشتریان نیز سهمی متناسب از دارایی ها را دریافت می کنند. همچنین در طرح خرید کراس تاور، این صرافی برای چندین سال درآمد خود را با مشتریان وویجر تقسیم می کند.

منابعی که با دیکسون صحبت کردند همچنین فاش کردند که مقررات می تواند نقش مهمی برای برندگان حراج ایفا کند، زیرا سازمان رفتار مالی بریتانیا (FCA) اخیراً به FTX در مورد عملیات غیرمجاز هشدار داده است. در همین حال، در ایالات متحده، کمیسیون سرمایه گذاری خارجی ممکن است در مورد اجازه دادن به Binance برای تصاحب Voyager، با استناد به خطرات امنیت ملی، نگران باشد.

این داستان هنوز در حال توسعه است.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا