اخبار ارز دیجیتال

FTX و Visa Partner اجازه پرداخت های رمزنگاری را در 40 کشور می دهند

توکن FTX با این خبر که شرکت سام بانکمن-فرند، FTX، با غول پرداخت ویزا برای عرضه کارت‌های نقدی همکاری می‌کند، بیش از ۷ درصد افزایش یافت.

ممکن است استفاده از ارزهای دیجیتال بسیار ساده تر شود. FTX، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان، با غول پرداخت ویزا همکاری کرده است تا کارت‌های نقدی را در ۴۰ کشور در سراسر جهان عرضه کند.

این اقدام به کاربران FTX اجازه می دهد تا برای کالاها و خدمات با استفاده از کارت های نقدی که دارای «کارمزد صفر» هستند، پرداخت کنند. به علاوه، طبق وب سایت این شرکت، مالکیت کارت رایگان است.

با توجه به Top 100 Cointelegraph، Sam Bankman-Fried، تأثیرگذارترین فرد در ارزهای دیجیتال، مدتهاست که تمایل خود را برای راه اندازی یک کارت نقدی FTX تبلیغ کرده است. تصمیم شرکت او برای شراکت با ریل‌های پرداخت سنتی، برخلاف ریل‌های پرداخت ارزهای دیجیتال مانند شبکه لایتنینگ، با دیدگاه او مبنی بر اینکه آینده بیت‌کوین به‌عنوان یک شبکه پرداخت قابل دوام نیست، مطابقت دارد. من اینجا هستم. (بیت کوین)

توکن FTX، رمز ارز بومی پلتفرم معاملاتی FTX، با افزایش ۷ درصدی اخبار، به بالاترین سطح ۲۵.۶۲ دلار رسید. با این حال، بالاترین قیمت این توکن اندکی کاهش یافته و تقریباً 80 دلار است.

قیمت توکن FTX به دلار در 24 ساعت گذشته. منبع: CoinMarketCap

برای ویزا، این توسعه رقیب حمله اخیر مسترکارت به ارزهای دیجیتال خواهد بود. واسانت پرابهو، مدیر مالی مالی، در مورد بازار نزولی ارزهای دیجیتال در سال 2022 گفت: «اگرچه ارزش آن کاهش یافته است، اما علاقه به ارزهای دیجیتال ثابت است.

مربوط: روسیه بعید است که بیت کوین را برای پرداخت های رمزنگاری فرامرزی انتخاب کند: تجزیه و تحلیل

Cointelegraph برای نظر دادن با FTX تماس گرفته است و در اسرع وقت به روز رسانی خواهد شد.

نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا