🚨 اخبار ارز دیجیتال

گفته می شود FTX میلیون ها XRP فروخته است: چه اتفاقی می افتد؟

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در آخرین تحولی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، PeckShieldAlert گزارش داد که آدرس‌های مرتبط با FTX و Alameda تقریباً ۱۲ میلیون دلار ارزهای دیجیتال را منتقل کردند. این تراکنش مهم شامل ۵ vBTC به ارزش تقریبی ۷ میلیون دلار برای Wintermute و ۱۰ میلیون WXRP به ارزش ۵.۲ میلیون دلار به بایننس بود.

مرتبط با

Wrapped XRP (WXRP) یک نسخه توکن شده از XRP است که در سایر بلاک چین ها یافت می شود و به دارندگان XRP اجازه می دهد از دارایی های خود در برنامه های غیرمتمرکز استفاده کنند. در همین حال، FTX و Alameda که هر دو درگیر مراحل ورشکستگی هستند، برای دارایی‌ها و تراکنش‌های ارزهای دیجیتال خود تحت نظارت هستند.

دارایی های باقی مانده XRP FTX به طور کامل مشخص نیست. گزارش های ماه سپتامبر نشان داد که صرافی ورشکسته بیش از ۲۲۵ میلیون XRP در حساب های خود دارد. اگر آخرین داده های انتقال دقیق باشد، مبلغ ارسال شده به بایننس بیش از ۴.۴۴ درصد از کل XRP متعلق به FTX و Alameda را نشان نمی دهد.

نمای قیمت XRP

این معامله همزمان با کاهش قابل توجه ارزش بازار XRP است. از ابتدای روز، قیمت XRP بیش از ۳.۴ درصد کاهش یافته و به زیر سطح روانی کلیدی ۰.۵۰ دلار به ازای هر XRP سقوط کرده است. این کاهش سوالاتی را در مورد همبستگی های احتمالی بین انتقال FTX و تغییرات اخیر قیمت ایجاد می کند.

""
تاریخ تبدیل XRP به USD: CoinMarketCap

مرتبط با

در حالی که ممکن است کاهش قیمت و انتقال بزرگ ارتباطی نداشته باشند، چنین حرکت قابل توجهی از دارایی ها می تواند بر احساسات بازار تأثیر بگذارد. این انتقال می تواند سرمایه گذاران را بترساند، شرط بندی های نزولی را تقویت کرده و فشار نزولی بیشتری بر قیمت XRP وارد کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا