🚨 اخبار ارز دیجیتال

مشاوران FTX در سه ماهه اول ۱۰۳ میلیون دلار از شرکت های ورشکسته دریافت کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از سالیوان و کرامول، شرکت مشاوره آلوارز و مارسال دومین رتبه بالاتر را برای کارهای مالی و حسابداری خود دارد.

وکلا و شرکت‌های مشاوره‌ای که به تبادل FTX کریپتو از طریق روند ورشکستگی کمک می‌کنند، انتظار دارند در سه ماهه اول در مجموع ۱۰۳ میلیون دلار پول نقد کنند.

Sullivan & Cromwell، Alvarez & Marshall، Alix Partners، Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan، Landis Russ & Cobb، طبق پرونده های متعدد دادگاه از ۲۸ آوریل تا ۲ مه، پنج شرکت مجموعاً ۳۶.۴ میلیون دلار از FTX دریافت کرده اند.

صورتحساب های ماه مارس به ترتیب کمی بالاتر از ۳۴.۲ میلیون دلار و ۳۲.۵ میلیون دلار در ژانویه و فوریه بود.

شرکت حقوقی سالیوان و کرامول مستقر در نیویورک در ماه مارس ۱۴.۱ میلیون دلار هزینه و حق الزحمه ادعا کرد که در مجموع ۴۴.۴ میلیون دلار در سه ماهه اول اضافه کرد و دوباره آن را در صدر فهرست حقوق و دستمزد قرار داد.

سالیوان و کرامول در ماه مارس ۱۴.۱ میلیون دلار از FTX دریافت کردند.منبع: کرول

شرکای شرکت ۲۱۶۵ دلار در ساعت دریافت می کردند، در حالی که حقوقی ها و تحلیلگران حقوقی ۴۲۵ دلار و ۵۹۵ دلار در ساعت حقوق دریافت می کردند.

شرکت مشاوره Alvarez & Marsal در رتبه بعدی قرار گرفت و بیش از ۱۳.۸ میلیون دلار در ماه مارس برای ده‌ها هزار ساعت صرف شده روی رفتار طفره‌آمیز، تحلیل مالی و حسابداری دریافت کرد.

این سومین ادعای متوالی بالای ۱۰ میلیون دلار برای این شرکت بود که مشاور بازسازی FTX از زمان اعلام ورشکستگی امپراتوری سابق سام بانکمن-فرید در ۱۱ نوامبر بوده است.

آلوارز و مارسال در ماه مارس ۱۳.۸ میلیون دلار از FTX دریافت کردند.منبع: کرول

شرکت‌های حقوقی همکار Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan و Landis Russ & Cobb در ماه مارس به ترتیب ۳.۱۹ میلیون دلار و ۶۴۴۰۰۰ دلار از FTX دریافت کردند که مجموع سه ماهه اول خود را به ترتیب به ۷.۳ میلیون دلار و ۱.۹ میلیون دلار رساندند.

با توجه به اینکه Landis Rath & Cobb به عنوان مشاور ویژه FTX خدمت می کند، این شرکت بیشتر وقت خود را در دادگاه برای حضور در جلسات دادگاه و رسیدگی سپری کرده است.

بیش از ۱۸۰ وکیل از سالیوان و کرامول، کوین امانوئل اورکوهارت و سالیوان و لندیس راث و کاب، دعوی قضایی FTX را نمایندگی می کنند.

مربوط: شرکت هلدینگ سام بنکمن-فرید اعلام ورشکستگی کرد

شرکت مشاوره پزشکی قانونی AlixPartners ادعا کرد که بزرگترین صورتحساب ۴.۵۱ میلیون دلاری در ماه مارس، مجموعاً ۱۰.۲ میلیون دلار در طول سه ماهه برای کار خود در زمینه تجزیه و تحلیل ابزارها و توکن های مالی غیرمتمرکز متعلق به FTX بوده است.

پس از شش ماه دردسر جدی، FTX هنوز یک میخ در تابوت نگذاشته است.

با بازیابی ۷.۳ میلیارد دلار دارایی، تیم حقوقی FTX به احتمال راه اندازی مجدد پلت فرم معاملاتی در اوایل آوریل ۲۰۲۴ چشم دوخته است.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهور

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا