🚨 اخبار ارز دیجیتال

دوستان و FOMO از سرمایه گذاران مبتدی خواستند در سال ۲۰۲۲ رمزارز بخرند – نظرسنجی


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مطالعه‌ای توسط سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران جدید ارزهای دیجیتال بیشتر تحت تأثیر پیشنهادات دوستان هستند تا سرمایه‌گذاران سهام و اوراق قرضه.

بر اساس یک مطالعه تنظیم کننده مالی ایالات متحده، نفوذ دوستان و ترس از دست دادن (FOMO) برخی از دلایلی بود که سرمایه گذاران برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ ارزهای دیجیتال را خریداری کردند.

این نظرسنجی که در اواخر آوریل توسط بنیاد آموزش سرمایه‌گذاران سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده (FINRA) منتشر شد، نشان داد که اکثریت (۳۱٪) سرمایه‌گذاران جدید ارزهای دیجیتال می‌گویند: «می‌بینم یکی از دوستان شما به «پیشنهادهایی» اشاره کرده‌اید.

به گفته FINRA، این به طور بالقوه نشان می‌دهد که «یک جزء اجتماعی در سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال وجود دارد که در سرمایه‌گذاری‌های دارایی یا درآمد ثابت مشهود نیست»، در مقایسه با افزایش تنها ۸ درصدی سرمایه‌گذاران برای اولین بار در سهام یا درآمد ثابت.

با این حال، مشابه سرمایه‌گذاران دارای درآمد ثابت و سرمایه‌گذاری، توانایی «شروع کوچک» دومین دلیل بزرگ برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال با ۲۴ درصد بود.

Friend تأثیر زیادی بر روی مبتدیان رمزارز وارد بازار دارد. منبع: FINRA

در همین حال، حدود ۱۰ درصد از پاسخ دهندگان گفتند ترس از دست دادن «فرصت های سرمایه گذاری بالقوه پرسود» (FOMO) آنها را به خرید ارزهای دیجیتال برای اولین بار سوق داد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که ۴۸ درصد از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال گفته اند که اطلاعات مربوط به بازار دارایی دیجیتال را از یک دوست، یکی از اعضای خانواده یا همکار خود دریافت کرده اند. سرمایه گذاران سهام ۳۵ درصد و رسانه های اجتماعی ۲۵ درصد بودند.

بسیاری از مبتدیان کریپتو در مورد بازار ارزهای دیجیتال از رسانه های اجتماعی یاد می گیرند. منبع: FINRA

این مطالعه نشان داد که سرمایه گذاران جدید کریپتو به طور متوسط ​​کمی جوان تر هستند (سن ۳۷ سال) و تحصیلات دانشگاهی ندارند (۲۸.۵٪ دارای مدرک ۴ ساله).

مربوط: بررسی eToro: ارز دیجیتال دومین طبقه دارایی محبوب متعلق به زنان جوان شد

جالب توجه است، این مطالعه نشان داد که صاحبان دارایی های دیجیتال آنقدر که در ابتدا فکر می کردند در مورد ارزهای دیجیتال نمی دانند.

سرمایه‌گذاران دارایی‌های دیجیتال در یک مسابقه پنج موردی که در مورد نحوه انتشار ارزهای دیجیتال پرسیده بودند، ۲۶.۶% امتیاز کسب کردند. انتقال به دلار آمریکا، نحوه مالیات گرفتن و اینکه چگونه معامله می تواند “مستعد تقلب” باشد.

۴۶۵ شرکت‌کننده که در ۹ و ۲۹ سپتامبر مورد بررسی قرار گرفتند، به‌طور تصادفی از خانواده‌های ایالات متحده انتخاب شدند. حاشیه خطا ۶.۷۵ درصد بود. نظرسنجی ۲۰۲۲ بخشی از یک نظرسنجی بعدی از سال ۲۰۲۰ بود.

مجله: مجله: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت روان هادلر تأثیر بگذارد

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا