اخبار ارز دیجیتال

بعد از کار در روز جمعه، من با مالک جدید توییتر، ایلان ماسک، برای نوشیدنی بیرون می روم. چه کسی شرکت خواهد کرد؟

پس از اینکه ایلان ماسک در اوایل اکتبر اعلام کرد قصد دارد معامله را برای دستیابی به پلتفرم رسانه های اجتماعی ادامه دهد، گزارش هایی منتشر شد که این معامله تقریباً کامل شده است.

ایلان ماسک، میلیاردر دوستدار رمزنگاری، قصد دارد تا روز جمعه، ۲۸ اکتبر، خرید پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر را تکمیل کند و به حماسه ماندگار ماسک-تویتر پایان دهد.

در ۲۴ اکتبر، ماسک به بانک متعهد شد که به جمع آوری حدود ۱۳ میلیارد دلار کمک مالی برای معامله کمک می کند، که این معامله تا پایان هفته تکمیل می شود و بانک قرارداد اعتبار نهایی را نهایی کرده است. این یکی از آخرین مراحل قبل از ارسال پول است. به گفته منابع بلومبرگ به ماسک.

به گفته منابع رویترز از جمله شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Sequoia Capital، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس و مقامات سرمایه گذاری قطر، ماسک به او کمک می کند تا این خرید را تامین کند. طبق گزارش منابع رویترز، این شرکت با ارسال مدارک به آنها برای تعهد مالی به سرمایه گذاران مشترک خود اطلاع داده است.

به گزارش بلومبرگ، چانگپنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، در کنفرانسی در عربستان سعودی در ۲۵ اکتبر بر تعهد خود برای کمک به خرید ماسک تاکید کرد.

آخرین تحولات در این معامله نشان می دهد که ماسک به نظر می رسد با مهلت صادر شده توسط دادگاه که توسط قاضی دلاور در اوایل اکتبر تعیین شده بود، مطابقت دارد و ماسک امیدوار است در ماه ژوئیه از این معامله عقب نشینی کند. قیمت اصلی ۴۴ میلیارد دلار .

ماسک انتظار دارد معامله را با قیمت ۵۴.۲۰ دلار برای هر سهم ببندد. بر اساس گزارش یاهو فایننس، سهام توییتر در این خبر افزایش یافت و به ۵۲.۷۸ دلار به ازای هر سهم بسته شد که ۲.۴۵ درصد در روز افزایش یافت.

ماسک کاهش توئیت‌های کلاهبرداری با ارزهای دیجیتال را «اولویت اصلی» خود قرار داده و تعدادی از زمینه‌های پلتفرمی را که می‌خواهد تغییر دهد برجسته کرده است. سنت – می‌خواستم آن را در توییتر پست کنم، اما بعداً اعتراف کردم که امکان‌پذیر نیست.

کیف پول رمزنگاری توییتر؟

این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که شایعاتی مبنی بر اینکه توییتر ممکن است روی یک کیف پول رمزنگاری کار کند منتشر شد. جین مانچون وونگ، محقق امنیتی، فوربس را در رتبه ۳۰ زیر ۳۰ در فهرست نشت فناوری برجسته قرار داد.

او در ۲۵ اکتبر زمزمه کرد این پلتفرم روی یک «نمونه اولیه کیف پول» کار می‌کرد که از «سپرده‌ها و برداشت‌های ارزهای دیجیتال» پشتیبانی می‌کرد، اما هیچ مدرک یا منبعی برای ادعاهای او ارائه نکرد.

مربوط: چگونه توییتر کریپتو تحت رهبری ماسک تغییر خواهد کرد؟

در همین حال، خبر پایان یافتن قرارداد ماسک از یک سند داخلی توییتر به دست آمده توسط رویترز در ۲۶ اکتبر منتشر شده است که فعال ترین کاربران را نشان می دهد، یعنی کسانی که هفت روز در هفته وارد پلتفرم شده اند و حداقل کسانی که وارد سیستم شده اند. سه بار در هفته.

این کاربران سنگین کمتر از ۱۰ درصد از کل کاربران ماهانه را تشکیل می دهند، اما ۹۰ درصد از تمام توییت ها در این پلتفرم و حدود نیمی از درآمد جهانی توییتر را تشکیل می دهند.

یک مطالعه فاش شده نشان داد که در طول دو سال گذشته، موضوعات مورد علاقه در میان کاربران سنگین انگلیسی زبان تغییر کرده است، به طوری که ارز دیجیتال یکی از موضوعاتی است که سریع‌ترین رشد را دارد و علاقه به اخبار، ورزش و سرگرمی‌ها نیز دارد. رو به کاهش است.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا