اخبار ارز دیجیتال

هنر فریدا کالو خانه ای دائمی در متاورس پیدا می کند

هنرها، صنایع دستی و داستان های خانوادگی ناگفته نقاش مشهور مکزیکی فریدا کالو دیجیتالی شده و در متاورس آپلود شده است.

خانواده فریدا کالو، نقاش مشهور جهان، آثار هنری و یادگاری های مرتبط با هنرمند را که تا به حال ندیده اند را در Metaverse منتشر کرده اند. این محتوا در نمایشگاه دائمی سومین هفته هنر متاورس سالانه در دسنترالند، از ۲۴ تا ۲۸ اوت به نمایش درآمد.

کاربران Metaverse اکنون می توانند هنر را در کنار حکایات شخصی که توسط اعضای نزدیک خانواده در کپی دیجیتالی از خانه سرخ گفته شده است، تجربه کنند. این خانه نسخه واقعی خانه سرخ متعلق به خانواده در مکزیکو سیتی را نشان می دهد.

خانه قرمز در دسنترالند.منبع: Easel

اما در نسخه متاورس خانه سرخ، هر اتاق نمایانگر بخشی ناشناخته از زندگی هنرمند، قبل از رابطه بدنام او با نقاش مکزیکی دیگو ریورا است.

لوک مک فارلین، یکی از بنیانگذاران Ezel، رئیس مواد آرشیوی، گفت:

۲۰ سال اول توسط این خانه نشان داده می شود.

پدرو کوینسانوس کانسینو، یکی از دوستان خانواده کالو و یکی از بنیانگذاران Easel در مصاحبه با کوین تلگراف گفت که خانواده او در افشای اطلاعات شخصی مردد هستند.

“وقتی شروع کردم به صحبت با مارا [the great grand niece of Frida Kahlo]، مقاومت خانواده صورت گرفت. ”

تأثیر همه‌گیری جهانی و تحولات شخصی درون خانواده، آن‌ها را بر آن داشته تا از فرصت‌ها در فناوری‌های جدید استفاده کنند و داستان‌هایی را تعریف کنند که در غیر این صورت ممکن است به زودی محو شوند.

Cancino گفت که او به سرعت متوجه شد که بلاک چین می تواند کمک کند.

“بلاک چین ابزاری عالی برای قفل کردن واقعی داستان واقعی از خانواده و ارائه آن بدون هیچ گونه تغییری از سوی رسانه ها یا اشخاص ثالث است.”

بنیانگذار Ezel گفت که او حدود ۸۰۰ اثر مختلف متعلق به فریدا را جمع آوری کرده است، از جمله طرح ها، هنر اصلی و سایر اشیایی که در زندگی روزمره کالو استفاده می شود. هر قسمت از محتوا با استفاده از ابزار ضبط تصویر با وضوح بالا اسکن می شود. این کار به حداقل ۳۰ تصویر و ویدیوی مختلف نیاز دارد.

مربوط: نمایشگاه هنر دیجیتال فضایی برای ارتقای سطح تجربه متاورس

فناوری Metaverse و تجربیات تعاملی فرصت های جدیدی را برای تعامل با هنر فریدا ارائه می دهد. طبق گفته Cancino، خانه قرمز واقعی یک اقامتگاه خانوادگی خصوصی است. جدا از نسخه متاورس، آنها نمی خواهند آن را به موزه تبدیل کنند.

این برخلاف کاخ ریاست جمهوری (کازا آزول) است که قبل از همه‌گیری هر سال بیش از نیم میلیون بازدیدکننده داشت.

کیفیت تصاویر و آواتارها در دنیای دیجیتال همچنان یک مسئله است، همانطور که در رویدادهای گذشته مانند هفته مد Metaverse در Decentraland وجود داشت.

اما تیم Ezel می گوید داستان سرایی و بایگانی در حال حاضر اولویت اصلی آنهاست و به کاربران اجازه می دهد تا با فرهنگ و هنر به شیوه ای کاملا متفاوت و کاملا فراگیر تعامل داشته باشند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا