اخبار ارز دیجیتال

چارچوبی برای ممنوعیت معاملات سهام با نمایندگان پارلمان و SCOTUS شامل عرضه ارزهای دیجیتال است

به گفته Zoe Lofgren، قوانین تحت چارچوب پیشنهادی برای ممنوعیت سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می تواند به “بازیابی ایمان و اعتماد عمومی به مقامات دولتی” کمک کند.

نمایندگان ایالات متحده، سناتورها و قضات دیوان عالی ایالات متحده که در حال حاضر با ارزهای رمزنگاری شده معامله می کنند، در صورتی که این لایحه رای کافی دریافت کند، ممکن است مجبور به تعلیق HODLing در حین کار شوند.

زوئه لوفگرن، رئیس کمیته امنای مجلس که مسئول امور معمول در مجلس است، گفت: بر اساس چارچوبی که روز پنجشنبه منتشر شد، “یک برنامه معنادار و موثر برای مبارزه با تضاد منافع مالی” در ایالات متحده وجود دارد. کنگره را با محدود کردن فعالیت های مالی اعضای کنگره و قضات SCOTUS و همچنین همسران و فرزندان آنها محدود کنید. اگر این لایحه مطابق با چارچوب تصویب شود، پس از تصویب قانون سهام در سال ۲۰۱۲، تغییری در سیاست پیشنهاد می‌شود تا به اعضای کنگره اجازه داده شود تا در حین کار، سهام و سایر سهام را خریداری کنند. شما می‌توانید خرید کنید. و سرمایه گذاری های خود را بفروشید. ما همچنین نیازمند افشای چنین معاملاتی هستیم.

کنگره با محدود کردن مقامات ارشد دولتی، از جمله اعضای کنگره و دیوان عالی، و همسران آنها، ایمان و اعتماد عمومی را به کارمندان عمومی باز می‌گرداند و تضمین می‌کند که این کارمندان دولتی به جای منافع مالی خصوصی، در خدمت منافع عمومی هستند. فرزندان وابسته با تجارت. سهام و سرمایه گذاری در اوراق بهادار، کالاها، معاملات آتی، ارزهای دیجیتال، و سایر سرمایه گذاری های مشابه، و سهام کوتاه فروش، گفت.

او افزود:

من به زودی متن قانونی لایحه ای را معرفی خواهم کرد که بر اساس این چارچوب اصلاحی است. بسیاری از اعضا قبلاً به این نتیجه رسیده اند که اصلاحات ضروری است.

این چارچوب تضمین می‌کند که قانون‌گذاران و قضات SCOTUS می‌توانند به نگهداری و افشای پرتفوی‌های حاوی وجوه متقابل متنوع، صندوق‌های قابل معامله در بورس، اوراق بهادار خزانه‌داری و سایر سرمایه‌گذاری‌هایی که «پتانسیل یکسانی برای تضاد منافع ندارند» ادامه دهند. چارچوب لایحه همچنین پیشنهاد می‌کند. مبالغ افشا شده دقیق‌تر و در دسترس عموم باشد، به جای محدوده‌های «بسیار وسیع» که در حال حاضر استفاده می‌شود (مثلاً ۵ تا ۲۵ میلیون دلار).

بر اساس قانون سهام، قانونگذاران باید خرید، فروش یا مبادله سرمایه‌گذاری‌های بیش از ۱۰۰۰ دلار را ظرف ۳۰ تا ۴۵ روز گزارش کنند، اما طبق قانون، تأثیر مالی و حقوقی حداقل است. چارچوب پیشنهادی هر ۳۰ روز یکبار جریمه ۱۰۰۰ دلاری را در صورتی که فردی قوانین افشا را نقض کند، جریمه دیرکرد را به ۵۰۰ دلار افزایش می دهد و به وزارت دادگستری اجازه می دهد در صورت لزوم شکایت مدنی را مطرح کند.حساب توییتر گالری خانه مطبوعات گزارش روز پنجشنبه، مجلس گفت که می تواند این لایحه را در اوایل هفته آینده بررسی کند.

سناتورهای جان اوسف و مارک کلی اصلاحات مشابهی را در قانون سهام در سنا در ژانویه پیشنهاد کردند، اما بیش از هشت ماه است که هیچ حرکتی در این لایحه وجود ندارد. پلوسی به کمیسیون دستور داده است تا تضاد منافع مالی احتمالی را در کنگره بررسی کند. اما رئیس‌جمهور قبلاً با تلاش‌ها برای منع قانون‌گذاران از مالکیت یا معامله سهام مخالف بود و گفت: «آنها باید بتوانند در آن شرکت کنند».

مربوط: قدرت روشن است… چرا مقامات ایالات متحده اصول اخلاقی و قوانین سهام را در معاملات سهام نادیده می گیرند؟

ماری نیومن نماینده ایلینوی، مایکل والتز نماینده فلوریدا، سینتیا رامیس سناتور وایومینگ، مایکل مک کال نماینده تگزاس، پت تومی نماینده پنسیلوانیا، بری مور نماینده آلاباما، نماینده نیوجرسی. بسیاری از اعضای مجلس نمایندگان و سناتورها از جمله قانونگذاران، قرار گرفتن خود در معرض سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال را افشا کردند. جفرسون ون درو در دسامبر ۲۰۲۱، الکساندریا اوکاسیو-کورتز، نماینده ایالت نیویورک گفت که نگه داشتن بیت کوین (BTC) یا سایر دارایی های دیجیتال برای قانونگذاران ایالات متحده نامناسب است زیرا آنها به “اطلاعات طبقه بندی شده و سیاست های آینده” دسترسی دارند. من گفتم بله.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا