اخبار ارز دیجیتال

فرمول یک برای علامت تجاری «F1» اعمال می شود که رمزارز، NFT و متاورس را پوشش می دهد

مسابقه مسابقه ای قصد دارد یک بازار آنلاین برای ارزهای دیجیتال، متا توکن ها، کلکسیون های دیجیتال، کلکسیون های رمزنگاری و NFT ها راه اندازی کند.

فرمول یک به دنبال تثبیت خود در اکوسیستم Web3 با هشت علامت تجاری اخیراً ثبت شده برای مخفف “F1” شناخته شده جهانی است.

به گفته وکیل ثبت شده علامت تجاری مایک کوندودیس، لیگ Racecar در 5 اکتبر در ارزهای رمزنگاری شده، توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، بازارهای ارزهای دیجیتال، خرده فروشان ارزهای دیجیتال، تجارت و استخراج ارزهای دیجیتال، و امور مالی بلاک چین افتتاح می شود. هشت درخواست علامت تجاری ثبت کرد.

علائم تجاری ثبت‌شده، علائم تجاری F1 هستند که ارزهای دیجیتال، متاتوکن‌ها، کلکسیون‌های دیجیتال، نرم‌افزار مورد استفاده در NFT و نرم‌افزار برای پرداخت ارز دیجیتال و تراکنش‌های مبادله را پوشش می‌دهند و در اکوسیستم نوظهور Web3 فعال هستند. این نشان می‌دهد که شما برنامه‌هایی برای ایفای نقش دارید.

فراتر از نرم افزار، فرمول 1 خدمات خرده فروشی کالاهای مجازی را نیز ارائه می دهد و یک بازار آنلاین برای خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال و NFT فراهم می کند.

با توجه به علامت تجاری ثبت شده، F1 همچنین با ارائه ارزهای دیجیتال یا توکن های دیجیتال، در تراکنش های مالی از طریق فناوری بلاک چین فعالیت خواهد کرد. این علائم تجاری به خدمات سرگرمی که از کالاهای مجازی مانند آثار هنری قابل دانلود، ارزهای دیجیتال، کلکسیون های دیجیتال، کلکسیون های رمزنگاری و NFT برای استفاده در محیط های آنلاین، مجازی، افزوده و واقعیت ترکیبی استفاده می کنند، گسترش می یابد.

کوین تلگراف در ماه آگوست گزارش داد که دپارتمان علائم تجاری F1 دو درخواست جدید برای علامت تجاری در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده برای مدار لاس وگاس استریپ ثبت کرده است. مسابقه سال

مربوط: Web3 باید برای جریان نقدی واقعی به Web2 متصل شود – Checkout.com VP

F1 یکی از چندین برند بزرگ است که به دنبال قرار گرفتن در معرض در اقتصاد هنوز نوپای Web3 است. مدیران دارایی نیز این پتانسیل را تشخیص داده اند، با ناشر صندوق قابل معامله در بورس Bitwise اخیراً Web3 ETF را برای سرمایه گذاران نهادی و فردی راه اندازی کرده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا