اخبار ارز دیجیتال

رئیس سابق MAS پس از بیان اینکه ارزهای دیجیتال “بسیار مخاطره آمیز” هستند، در انتخابات ریاست جمهوری سنگاپور پیروز شد.

ثارمان شانموگاراتنام در دوران تصدی خود وزیر دارایی سنگاپور و رئیس تنظیم کننده های مالی این کشور بود.

تورمن شانموگاراتنام، رئیس سابق اداره پولی سنگاپور، با کسب بیش از 70 درصد آرا در انتخابات ریاست جمهوری این شهر-دولت پیروز شد.

بر اساس گزارش های متعدد در تاریخ 2 سپتامبر، شانموگاراتنام پس از شکست نامزدهای ریاست جمهوری انگ کوک سون و تان کین لیان با حدود 70.4 درصد آرا، به عنوان رئیس جمهور بعدی سنگاپور سوگند یاد کرد. او قرار است در 14 سپتامبر، کمتر از دو هفته پس از انتخابات، کار خود را آغاز کند.

اعلامیه انتخابات ریاست جمهوری تالمان شانموگاراتنام در 2 سپتامبر. منبع: فیسبوک

شانموگاراتنام پیش از انتخابات ریاست جمهوری، از پارلمان سنگاپور و اداره پول سنگاپور (MAS) استعفا داد. وی همچنین از سال 2007 تا 2015 به عنوان وزیر دارایی این کشور خدمت کرد. تحت دولت شانموگاراتنام، تنظیم‌کننده‌های مالی سنگاپور شاهد فروپاشی Three Arrows Capital و Terraform Labs در طول سقوط بازار در سال 2022 بودند.

رئیس جمهور منتخب در هشدار سال 2021 خود به کاربران مستقر در سنگاپور در نقش خود به عنوان رئیس MAS، گفته است که دارایی های رمزنگاری “بسیار بی ثبات” و “به عنوان یک محصول سرمایه گذاری بسیار مخاطره آمیز است. بالا است.” تنظیم‌کننده‌های مالی به Crypto.com در ژوئن 2022 مجوز فعالیت در ایالت‌های شهر را صادر کردند، در حالی که به Bitstamp، Coinbase و Gemini Trust نیز معافیت‌هایی اعطا کردند.

مربوط: سنگاپور به شرکت های رمزنگاری نیاز دارد تا دارایی های کاربران را تا پایان سال در تراست قرار دهند

به عنوان رئیس جمهور، شانموگاراتنام رئیس دولت سنگاپور خواهد شد و به عنوان بخشی از یک نقش عمدتا تشریفاتی، نماینده کشور در فعالیت های دیپلماتیک خواهد بود. او جانشین حلیمه یعقوب خواهد شد که از سال 2017 رئیس جمهور بوده است.

پس از خروج شانموگاراتنام از MAS، رگولاتورهای مالی بازنگری در چارچوب نظارتی استیبل کوین سنگاپور را به عنوان بخشی از رایزنی های عمومی برای شروع در سال 2022 اعلام کردند. در ماه ژوئیه، دادگاه عالی سنگاپور حکم داد که ارزهای رمزنگاری شده را می توان به عنوان دارایی شخصی مشابه با پول قانونی در نظر گرفت.

مجله: دلیل واقعی جنگ رمزنگاری چین، اشتباه شرم آور قاضی 3AC: آسیا اکسپرس

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا