🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانکدار سابق گلدمن ساکس توضیح می دهد که چرا وال استریت بیت کوین را اشتباه می فهمد

به گفته جان هارل، که خود را در زمره محافل مالی سنتی به حساب می آورد، درک اولیه از “پول سالم” مانع از پذیرش بیت کوین توسط وال استریت می شود.

جان هار، مدیر دارایی سابق گلدمن ساکس معتقد است که عدم حمایت از بیت کوین توسط «مالی قدیمی» ناشی از درک ضعیف ارزهای دیجیتال است.

نظرات هار در مقاله ای در ۱۴ آگوست بیان شد که در ابتدا برای مشتریان فردی پلت فرم کارگزاری بیت کوین سوان بیت کوین ارسال شد. هار ۱۳ سال را در غول مدیریت ثروت وال استریت گلدمن ساکس گذراند تا اینکه در آوریل ۲۰۲۲ به عنوان مدیر عامل خدمات مشتریان خصوصی به سوان بیت کوین ملحق شد.

این مقاله نشان می‌دهد که افراد «مالی قدیمی» نه تنها نمی‌دانند چه چیزی یکی از اصول کلیدی بیت کوین (BTC) است، بلکه مفهوم پول سالم به طور کلی از بین رفته است. رمز.

پس از صحبت‌های زیاد، اگر افرادی در امور مالی قدیمی هستند که در مورد اینکه چرا بیت‌کوین شکل خوبی از پول نیست یا اینکه چرا بیت‌کوین موفق نمی‌شود، موضع خوبی دارند، می‌خواهم آنها را پیدا کنم. می‌توانم بگویم که من نتوانست.”

هار گفت که بر اساس تبلیغاتی که در رسانه های سنتی در مورد بیت کوین در سال ۲۰۱۷ دیده بود، به بیت کوین علاقه مند شد.

او معتقد است که تاریخچه و مبانی بیت‌کوین برای بحث با هر کسی هیجان‌زده بود و افزود که بیت‌کوین “کاستی‌های طلا را بهبود می‌بخشد.”

از سوی دیگر، هار اشاره می کند که دیدگاه منفی وال استریت نتیجه شش دلیل مختلف است که ناشی از عدم تحقیق و درک تاریخی از بیت کوین است. او اعتراف کرد که آشنایی با فرهنگ واژگان بیت کوین و اصول زیربنایی آن “کار دشواری” است، اما افرادی که در امور مالی قدیمی وانمود می کنند که آنها را درک می کنند و به خود می گویند این به نفع شما نیست.

“این بسیار رایج تر است که وانمود کنید در مورد یک موضوع خاص آگاه هستید و سپس بدون توجه به دانش اساسی خود یک نظر قوی بیان کنید. این امر به ویژه در مورد موضوعات مرتبط با دنیای سرمایه گذاری صادق است.”

او همچنین شرطی‌سازی از طریق برنامه‌ریزی مرکزی دولت، عموم مردم به دنبال اجماع، فکر کردن فقط به کاربرد در کشورهای توسعه‌یافته و تمایل به حفظ وضعیت موجود را نیز از عوامل می‌داند. سپر مالی میراث برای محافظت از سیستم مالی موجود.

مربوط: Venture Dragonfly با تمرکز بر رمزارز، صندوق تامینی را خریداری می کند: بلومبرگ

هار می افزاید: «این چیزها ذاتاً ایرادی ندارد، اما این اقدامات مانع از تبدیل شدن افراد در امور مالی قدیمی به متفکران مستقل و پذیرندگان اولیه فناوری های جدید می شود.» اشاره می شود که

او همچنین خاطرنشان می‌کند که افراد در امور مالی قدیمی اغلب در رشته خود بسیار متخصص هستند، و نشان می‌دهد که این امر به آنها دیدگاه تونلی از جهان را ارائه می‌دهد.

“آنها زندگی خود را با شناختن گوشه و کنار بخش خدمات مالی می گذرانند. انگیزه کمی برای آنها وجود دارد که به پایه های سیستم نگاه کنند.”

نویسنده: Brian Newar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا