اخبار ارز دیجیتال

دیوید روبنشتاین، شکاک سابق بلاک چین، سرمایه گذاری در شرکت کریپتو را فاش کرد

یکی از بنیانگذاران گروه کارلایل همچنین در مورد چشم انداز نظارتی صحبت کرد و گفت که انتظار مقررات بیش از حد از کنگره ایالات متحده ندارد.

دیوید روبنشتاین، یکی از بنیانگذاران گروه کارلایل، در ۲ سپتامبر تأیید کرد که شخصاً در تعدادی از شرکت های ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است و به مسیر نظارتی این صنعت در ایالات متحده خوش بین است.

این میلیاردر روز پنجشنبه در صحبت با Squawk Box CNBC گفت که او من باور دارم مقررات دولتی برای صنعت مثبت است و کنگره ایالات متحده رویکردی مشترک برای تقویت محیط نوآوری داخلی اتخاذ خواهد کرد.

«حوزه های رمزنگاری در کنگره بسیار قوی هستند [and] آنها تمایل دارند بسیار جمهوری خواه باشند [or] بسیار آزادی خواه،” او اشاره کرد.

روبنشتاین که قبلاً نسبت به ارزهای رمزنگاری شده شک داشت، ظاهراً چند ماه پیش نظر خود را تغییر داد. او در پادکست Colossus گفت: «من هرگز ارزهای دیجیتال نخریدم، اما شرکت‌هایی را خریدم که به این صنعت خدمات می‌دهند.

روبنشتاین دیدگاه جدید خود را در روز پنجشنبه تکرار کرد و اظهار داشت که “سرمایه گذاری های مرتبط با بلاک چین و هر چیزی که مربوط به ارزهای دیجیتال باشد احتمالاً در آینده قابل پیش بینی همراه ما خواهد بود.” او اضافه کرد:

“جوانان تمایل دارند که هوش و انرژی لازم برای گرفتن روندها را داشته باشند.”

در دسامبر ۲۰۲۰، ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک‌چین Paxos، ۱۴۲ میلیون دلار بودجه سری C به رهبری Declaration Partners، مشاور سرمایه‌گذاری دفتر خانواده روبنشتاین، جمع‌آوری کرد.

روبنشتاین در سال ۱۹۸۷ گروه کارلایل را تأسیس کرد. این شرکت سهامی خاص ۱۶۷ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد و بیش از ۲۷۰ شرکت فعال در کارنامه خود دارد. در زمان انتشار، دارایی خالص او در زمان واقعی توسط فوربس ۳.۳ میلیارد دلار برآورد شد.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا