🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت را فراموش کنید! پولکادوت رمزگشایی ۲۰۲۳ می گوید که بازارهای خرسی برای ساخت و ساز هستند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اصل کنفرانس Polkadot Decoded 2023 امسال تمرکز بر ساخت محصولات بهتر به جای نگرانی در مورد قیمت توکن است.

کنفرانس Polkadot Decoded 2023 به تازگی با بیش از ۱۰۰ سخنران و ۱۰۰ پروژه بلاک چین در این سال به پایان رسیده است.

مزیت بازار نزولی کریپتو این است که باعث تشویق مجدد دیدگاه ها و اهداف می شود. تمام نفوذ پنهان از بین رفته است و بیشتر گمانه زنی ها از بین رفته است. SBF از بین رفته است. داگوون رفته Three Arrows Capital، Su Zhu، Kyle Davies و چند کلاهبردار دیگر و فروشنده روغن مار تبعید شدند.

و به همه آنها یک جن گیری خوب بدهید. ارزهای دیجیتال به هوپیوم ها، مسیحیان، پوپولیست ها یا دستفروشان رویایی نیاز ندارند. آنچه ما نیاز داریم سازندگان، ایده‌های تازه، راه‌حل‌های متناسب با محصول و بازار، و نوعی کاربرد واقعی و واقعی است.

این چیزی است که من در مورد کنفرانس های بلاک چین دوست دارم. به خصوص در بازار نزولی.

روح build-first احساس کلی Polkadot Decoded است. در دو روز گذشته، یک جامعه فشرده از برادران اکوسیستم، متشکل از توسعه‌دهندگان، سرمایه‌گذاران، سفیران و چند روزنامه‌نگار کنجکاو مانند من، از خیابان‌های سنگ‌فرش شلوغ مرکز کپنهاگ، دانمارک سفر کرده‌اند. مرکز کنفرانس اوکسنهالن

پولکادوت ۲۰۲۳ در مرکز کنفرانس Øksnehallen رمزگشایی شد.منبع: کوین تلگراف

این مکان به طرز شگفت انگیزی آرام است که در مرکز شهر شلوغ پنهان شده است، تقریباً شاعرانه با توجه به اینکه اخلاق آن از طریق رویدادهای کنفرانس با تمرکز بر روی: هدف انجام می شود.

  • بهبود قابلیت همکاری بین پروژه ها در اکوسیستم پولکادوت.
  • استقبال سازندگان از بلاک چین.و
  • پل زنجیره ای را که پولکادوت را به اتریوم، کاسموس و سایر بلاک چین ها متصل می کند، بهبود دهید.

تعداد کمی از مردم در حال حاضر در مورد ایردراپ ها، قیمت های توکن، میم کوین ها، بیت کوین (BTC) که به بالاترین حد خود در تمام دوران رسیده اند، یا غذای مکالمه ای که بخش عمده ای از بحث های ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد، صحبت می کنند.

علامت بزرگتر از دلار

به جای قیمت، اعضای پانل در مورد چالش‌ها و موفقیت‌های گاه به گاه در کمک به شرکت‌های TradFi و Web2 برای انتقال به Web3، گام‌هایی که برای افزایش شفافیت بودجه VC برای پروژه‌ها برداشته می‌شود، بحث کردند، و همه ما در مورد اصطلاحات رمزنگاری و لزوم گنجاندن ریگامارول در مورد بحث و گفتگو کردیم. سایت. این UX باطن و جلویی DApps را یکپارچه تر می کند.

حتی بسیاری پیشنهاد کردند که «بلاک چین»، «کریپتو» و «وب۳» نباید در وب سایت پروژه، برنامه، نقشه راه و غیره ذکر شود.

جولیا مارسکا، مدیر عامل فشار عمومی گفت:

“فکر نمی‌کنم صحبت در مورد فناوری مهم باشد، زیرا بسیاری از پذیرفته‌شدگان نمی‌دانند تلفن‌ها، نقشه‌های گوگل و سایر فناوری‌ها چگونه کار می‌کنند. ما باید محصولی ایجاد کنیم که استفاده از آن برای کاربر بسیار آسان باشد، در حالی که به آن توجه می‌کنیم. مزیت ساخت با آن را در نظر بگیرید ما نباید در مورد کیف پول ها یا پل زدن یا رمزارزهای پیچیده صحبت کنیم. مردم از لحظه ای که شروع به صحبت در مورد کیف پول می کنند می ترسند. این باید به آسانی استفاده از اینستاگرام باشد.”

در مورد Web3 و نیاز به ارزهای دیجیتال برای تطبیق بهتر محصولات و بازارها و اتصال آنها به دارایی های دنیای واقعی، در پنل افتتاحیه Polkadot Decoded که بر سرگرمی های زنجیره ای در موسیقی و فیلم تمرکز دارد صحبت کردم. من ریاست جلسه را بر عهده داشتم. این مکالمه جالبی است، با توجه به اینکه توافق عمومی بین سازندگان و سازندگان این است که موسیقی و فیلم در مورد رشد کاربر، حفظ و کاربرد انبوه NFT ها در زندگی روزمره، چسبنده ترین هستند.

پانل های رمزگشایی پولکادوت در موسیقی و فیلم Web3.منبع: کوین تلگراف

در طول بحث میزگرد، Maresca توضیح داد که چرا معتقد است بین صنایع خلاق و ایدئولوژی Web3 یک هم افزایی طبیعی وجود دارد:

“Web3 یک فضای خلاقانه بسیار دقیق است که با جریان کار و ایده های هنرمندان و سازندگان هماهنگ است.”

Maresca همچنین قویاً معتقد است که Phygital NFTs و Experiences در تمام جنبه های طراحی مد، صنعت فیلم و صنعت موسیقی جای پای محکمی به دست خواهند آورد.

Maresca با ارائه یک مثال واقعی از نحوه ورود یک برچسب مد مانند Diesel به فضای Web3 توضیح داد:

دیزل می‌خواهد بیشتر در Web3 مشارکت داشته باشد، بنابراین ما به آنها کمک کرده‌ایم مفهومی بسیار قوی با موسیقی در مرکز استراتژی خود بسازند. ” و در حالی که آنها قبلاً چند قطره با ما انجام داده اند و بسیار موفقیت آمیز بوده است، ما در حال برنامه ریزی یک افت فیزیکی بزرگ در ابتدای سپتامبر هستیم. بنابراین، اکنون معتقدم که آینده تا حد زیادی فیزیکی است. این در مورد تجربه، سودمندی و آنچه جامعه می خواهد است: یک تجربه VIP. آنها چیزی از برند می خواهند، نه فقط لباس. آنها می خواهند بخشی از خانواده دیزل باشند. این یک فرآیند طولانی است و نیاز به آموزش زیادی برای مدیران دارد، اما فرصت‌های زیادی برای برندها وجود دارد تا با جامعه موسیقی، طرفداران و طرفداران جدید همکاری کنند. ”

اد هیل، معاون ارشد خدمات رسانه ای Beatport، تاکید کرد که Web3 باید بیش از یک کلمه رایج باشد، بلکه باید به یک ایدئولوژی ملموس و عملی در بافت شرکتی صنعت سرگرمی تبدیل شود.

وقتی از هیل در مورد عدم ارتباط بین خواسته‌های مصرف‌کننده، هدف سازندگان و محصولات و تجربیاتی که در حال حاضر توسط صنعت سرگرمی ارائه می‌شود سوال شد، گفت:

“تجزیه آن دشوار است، اما ما باید عمیق‌تر بگردیم و جوامع بهتری بسازیم. به دیدگاه‌ها، دسترسی، برداشت‌ها، و غیره اهمیت می‌دهد. ما باید عمیق‌تر به ساختن جامعه برویم و شکست ما در انجام این کار، مخاطبان جوان را از سنتی دور می‌کند. پلتفرم‌های رسانه اجتماعی Web2. من فکر می‌کنم با ایجاد جوامع بهتر و معتبر از پایه، فضا در نهایت فرو می‌پاشد و شکاف بین کسب‌وکارها، سازندگان و مصرف‌کنندگان در حال کاهش است.»

مرتبط: اپلیکیشن جدید Web3 Identity به کاربران امکان می دهد بر اساس علایق ثابت شده یکدیگر را پیدا کنند

اعضای جامعه ذینفعان هستند، نه فقط مصرف کنندگان

از دیدگاه من و اکثر شرکت کنندگان در کنفرانس، ارزهای رمزپایه مربوط به جامعه است و بادوام ترین پروژه ها پروژه هایی هستند که در آن اعضای جامعه ذینفع هستند و خواسته های آنها در جهت پروژه نقش دارد. از نظر تاریخی، هر زمان که بخش ارزهای دیجیتال از این روحیه دور می‌شد و طعمه هوس‌های جویندگان پول و تحریک‌کنندگان می‌شد، سرمایه‌گذاران و اعضای جامعه اساساً نمایندگی خود را در پروژه سلب می‌کردند. من آمدم.

برای اینکه شرکت‌ها به روشی واقعی و ثمربخش به Web3 انتقال یابند، باید سازندگان، مصرف‌کنندگان و اعضای جامعه را در سیستمی که صرفاً بر افزایش درآمد، پذیرش فرهنگ و تغییر IP خالق متمرکز است، درگیر کنند. برای لوازم جانبی بازاریابی شرکتی. رسانه های رمزگذاری شده نیز باید توجه شود، اما موضوع منحرف شد.

همانطور که فین مارتین، بنیانگذار Define Creative، گفت: احساسات مشابه در خوش بینی به آینده Web3 به اوج خود رسید:

“آنچه که من را در مورد Web3 هیجان زده می کند این است که تمام ابزارها و راه حل ها را برای حل واقعی مشکلاتی که Web2 سنتی داشت ارائه می دهد. به ما امکان می دهد با سازندگان شفاف باشیم و از آنجایی که مدل پخش در حال حاضر خراب است، می توانیم مستقیماً از سازندگان کسب درآمد کنیم – موسیقی. سازندگان فقط ۱ سنت از هر جریان دارند، اما همه آنها را می توان از طریق Web3 حل و فصل کرد.”

بلاک چین باید از هدف تبدیل شدن به یک جک از همه تجارت ها دست بردارد

مرحله اصلی Polkadot رمزگشایی ۲۰۲۳.منبع: کوین تلگراف

به طور کلی، اکوسیستم گسترده بلاک چین، با اهداف و فلسفه‌های زیادی که سرمایه‌گذاران و طرفداران آن احساس گمراهی می‌کنند، احساسی از هم گسیخته دارد. این پروژه‌ها تمایل دارند تا هدف خود را به وضوح تعریف کنند، و این پیامدهایی دارد که بر اثر تناسب با بازار تأثیر می‌گذارد.

اساساً آنها هنوز با یک مشکل قدیمی رمزنگاری دست و پنجه نرم می کنند که مستلزم ایجاد راه حل هایی برای مشکلاتی است که واقعاً برای مردم عادی مشکل نیست. چیزی که در مورد Polkadot Decoded 2023 بیشتر جلب توجه می کند، هدف یکپارچه آسان کردن زنجیره برای سازندگان، سرمایه گذاران و کاربران است.

چه پروژه شما یک AMM، یک DEX، یک بازار وام دهی، یک راه اندازی بازی بلاک چین، یک راه حل ذخیره سازی IPFS یا یک پل زنجیره ای متقابل باشد، هر پانل مفاهیم ترکیب پذیری، قابلیت همکاری و Web3 را از مفاهیم سنتی به I می برد. من در مورد نیاز به تبدیل صحبت می کنم. ما با ایجاد زیرساخت برای پروژه های موفق، ایده ها را به واقعیت تبدیل می کنیم.

به همین دلیل است که من دوباره بر اهمیت بیرون آمدن از پشت نمایشگرها و نمودارهای عمل قیمت توکن TradingView و تعامل با جامعه در کنفرانس تاکید می کنم. هیچ انسانی جزیره نیست. یافتن مکانی امن برای اختلاط، طوفان فکری، آزمایش و اصلاح دیدگاه‌های خود در مورد نظریه سرمایه‌گذاری و تکامل بلاک‌چین ارزش دارد.

با تشکر از Polkadot Decoded برای داستان مناسب در راک امسال.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و همچنین نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Ray Salmond

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا