اخبار ارز دیجیتال

«محور را فراموش کنید» – تحلیلگران می گویند که بازارها کاهش نرخ بهره را در سال ۲۰۲۳ تحت فشار قرار نمی دهند

جیم بیانکو می‌گوید چه بیت‌کوین باشد و چه سهام، هیچ نوری در انتهای تونل افزایش نرخ بهره بانک مرکزی در سال ۲۰۲۳ وجود ندارد.

به گفته یکی از تحلیلگران، بیت کوین (BTC) و سایر گاوهای نر از تغییر شدید سیاست تورمی ایالات متحده در سال ۲۰۲۳ سودی نخواهند برد.

و تاپیک توییتر در ۲۰ دسامبر، جیم بیانکو، رئیس شرکت تحقیقاتی سرمایه‌گذار نهادی Bianco Research، گفت که فدرال رزرو در مورد افزایش نرخ‌ها در سال آینده “برگردانده نخواهد شد”.

بیانکو: حرکت YCC ژاپن برای همه بازارها مهم است

با توجه به تغییرات غیرمنتظره کنترل منحنی بازده (YCC) بانک ژاپن (BoJ) در این هفته، تحلیلگران به طور فزاینده‌ای نسبت به چشم‌انداز دارایی‌های ریسکی ضعیف‌تر شده‌اند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این حرکت مستقیماً به دلار آمریکا ضربه زد، در حالی که وال استریت در چشم بود، و قیمت‌های آتی سهام در زمان نگارش این مقاله به طور هماهنگ روند نزولی داشتند.

برای بیانکو، این واقعیت که BOJ اکنون از فدرال رزرو برای جلوگیری از تورم پیروی می کرد، به این معنی بود که فدرال رزرو بعید بود سیاست خود را کاهش دهد.

“همچنین در ژاپن! به یاد داشته باشید که چرا فدرال رزرو در هر زمانی در سال ۲۰۲۳ زمانی که اکنون به دلیل تورم به سمت تغییر سیاست حرکت می کند، حرکت می کند.” بخشی از یک پست خوانده شده است.

“پاسخ این است که نکنید. می توانید محور را فراموش کنید.”

بیانکو ادامه داد: پیامدهای واقعی تصمیم ژاپن ممکن است بعداً احساس شود.با افزایش بازده اوراق قرضه، ژاپن باید سرمایه خود را به خانه و خارج از ایالات متحده جذب کند

او نوشت: “دلار در برابر ین در حال شکست است (یا ین در برابر دلار افزایش می یابد). ژاپن دوباره در حال تسلیم شدن است. این باید پول را به ژاپن بازگرداند.”

بینانکو گفت که بازگشت به نرخ‌های بهره پایین‌تر یک اتفاق مهم است که در بازار غیرکریپتوکارنسی قیمت گذاری می‌شود و دیگر نتیجه نخواهد داد. بیت کوین/دلار آمریکا هم‌اکنون در طی یک سال تقریباً ۸۰ درصد کاهش یافته است، اما این درد ممکن است هنوز تمام نشده باشد.

او با اشاره به سخنرانی هفته گذشته جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، که در آن سعی کرد بازارها را از پیش بینی کاهش سیاست ها دور کند، نتیجه می گیرد: «پاول یک شاهین است.

رئیس بانک مرکزی اروپا، رگاردو (مادام لاگارد) اکنون سخنان جنگ طلبانه می گوید. شاید لازم باشد در این مورد تجدید نظر کنیم.

نمودار مشروح کنترل منحنی بازده اوراق قرضه ۱۰ ساله ژاپن (YCC). منبع: جیم بیانکو / توییتر

مدیران Fidelity نسبت به سال “مخاطره” هشدار می دهند

دیدگاه‌های دیگر به دنبال ارائه دیدگاه امیدوارکننده‌تری از سال پیش رو بودند و در عین حال از زبان صعودی ضمنی اجتناب کردند.

مطالب مرتبط: “موج نزولی” در هر بازاری؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

جولیان تیمر، مدیر کلان جهانی در Fidelity Investments، یک محیط معاملاتی “مسطح” را برای سهام در سال ۲۰۲۳ پیش بینی می کند.

“احساس من این است که سال ۲۰۲۳ یک بازار بی ثبات خواهد بود و یک بار دیگر پایین ترین سطح سال ۲۰۲۲ را آزمایش خواهد کرد، اما نه لزوما بدتر. زمزمه کرد ۱۹ دسامبر.

در هر صورت، من فکر نمی‌کنم که هنوز به بازار صعودی دوره‌ای دیگر نزدیک نشده‌ایم.»

نمودار مشروح مقایسه چرخه بازار. منبع: جولیان تایمر/توئیتر

در اظهار نظر بعدی، تیمر گفت که او معتقد است بازار صعودی بلندمدت از سال ۲۰۰۹ ادامه داشته است، اما افزود: “سوال این است که آیا بازار صعودی بلندمدت هنوز زنده است.”

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا