اخبار ارز دیجیتال

برای خیر بزرگتر: قاضی نیویورک به درجه سانتیگراد اجازه استخراج و فروش بیت کوین را می دهد

مارتین گلن، رئیس قاضی ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک، درخواست سلسیوس را برای راه اندازی کسب و کار استخراج و فروش BTC به عنوان ابزاری برای بازگرداندن ثبات مالی تایید کرده است.

کمتر از ۲۴ ساعت پس از افشای یک پیش‌بینی جریان نقدی سه ماهه که تهدید به تخلیه کامل وجوه می‌کند، یک قاضی نیویورکی استخراج و فروش بیت‌کوین (BTC) در زمان ورشکستگی قضات را مجاز دانست.

از جولای ۲۰۲۲، شبکه های سلسیوس پس از انتشار گزارش های ورشکستگی، در تیررس مقامات ایالات متحده قرار گرفته است. این امر بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را در معرض خطر از دست دادن پس انداز خود قرار می دهد.

در روز دوم جلسه، مارتین گلن، قاضی ارشد ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک، درخواست سلسویس را برای راه اندازی کسب و کار استخراج و فروش بیت کوین به عنوان ابزاری برای بازگرداندن ثبات مالی تایید کرد.

با این حال، گلن نگرانی‌هایی را در رابطه با سودآوری فوری استخراج BTC مطرح کرده است، زیرا به درستی اشاره کرده است که راه‌اندازی زیرساخت‌های ماینینگ مستلزم سرمایه‌گذاری بزرگ اولیه است.

با این حال، تاییدیه های اخیر محدود به استخراج و فروش بیت کوین استخراج شده است. دادگاه سلسیوس را از فروش سهام و سرمایه گذاری های بدهی خود در سایر شرکت های ارز دیجیتال منع کرد و وام دهندگان ارزهای دیجیتال را ملزم کرد اطلاعات مربوط به دارایی های خود را از قبل افشا کنند.

تصمیم به اجازه دادن به یک شرکت ارزهای دیجیتال نکول کننده برای راه اندازی کسب و کار استخراج ارز دیجیتال ناشی از نگرانی های سرمایه گذاران در مورد نتایج ناعادلانه ارائه شده توسط بیش از ۲۵۰ مشتری است، همانطور که در بالا ذکر شد. من اینجا هستم.

وکلای این شرکت مجدداً تأیید کرده اند که سرمایه گذاری در معدن برای درجه سانتیگراد سودآور خواهد بود، علیرغم نگرانی ها مبنی بر تمام شدن منابع مالی تا اکتبر. وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون اوراق بهادار تگزاس که قبلاً به قصد سلسیوس برای حفاری در استخراج بیت کوین اعتراض کرده بودند، پس از اینکه فاش شد که سلسیوس فقط بیت کوین های استخراج شده را به صورت نقدی می فروشد، اعتراض خود را کنار گذاشتند.

در طول جلسه استماع، سلسیوس همچنین فاش کرد که قیمت BTC از زمان ثبت دادخواست تا ۲۵ درصد افزایش یافته است. جلسه استماع نهایی در تاریخ ۱ سپتامبر برگزار می شود تا برنامه قبل از خروج از درجه سانتیگراد و توزیع بودجه نهایی شود.

مطالب مرتبط: بانک رمزنگاری آلمانی Nuri با نیم میلیون کاربر ورشکستگی کرد

Hodlnaut، یک پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور، برداشت‌ها و سپرده‌ها را در ۸ آگوست به دلیل بدتر شدن شرایط بازار و کمبود نقدینگی به حالت تعلیق درآورد.

مدت کوتاهی پس از افشای تعلیق سرویس، که شامل تعویض توکن بود، Hodlnaut اعلام کرد که در حال کار بر روی یک طرح بازیابی است و افزود:

ما با Damodara Ong LLC در مورد امکان‌سنجی و زمان‌بندی برنامه اقدام مورد نظر خود مشورت کرده‌ایم و در حال تدوین استراتژی برنامه بازیابی خود با در نظر گرفتن بهترین منافع کاربران خود هستیم.

پس از خاموش کردن این سرویس، Hodlnaut تمام حساب های رسانه های اجتماعی به جز توییتر و تلگرام را به حالت تعلیق درآورد.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا