اخبار ارز دیجیتال

شرکت مواد غذایی علامت تجاری را برای ورود به Metaverse تضمین می کند

به نظر می رسد که برندهای بزرگ مواد غذایی برنامه هایی را برای راه اندازی خدمات مجازی غذا، نوشیدنی و رستوران در آینده نشان داده اند.

تعدادی از شرکت های مواد غذایی اخیراً با ثبت درخواست های علامت تجاری برای متاورس و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) شروع به تثبیت خود در اکوسیستم Web3 کرده اند.

مایک کوندودیس، وکیل دارای مجوز علامت تجاری، در توییتی به اشتراک گذاشت که گروه مواد غذایی کرافت در ۱۲ اکتبر یک علامت تجاری برای هات داگ شکل نمادین Wienermobile ثبت کرده است. ، غذای مجازی، نوشیدنی و رستوران.

بایگانی علامت تجاری نشان می دهد که گروه مواد غذایی Kraft همچنین قصد دارد رستوران های مجازی را راه اندازی کند و کالاهای مجازی را برای تحویل در خانه در دنیای واقعی و مجازی ارائه دهد.

در ۶ اکتبر، برند محبوب مواد غذایی و زنجیره فست فود In-N-Out Burger درخواست علامت تجاری مشابهی را ارائه کرد و قصد داشت یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین با کالاهای مجازی راه اندازی کند. مواد غذایی، نوشیدنی ها و کالاهای مرتبط با برند برای استفاده در دنیای مجازی آنلاین.

بر اساس ثبت علامت تجاری، In-N-Out Burger «به کاربران اجازه می‌دهد تا کالاهای مجازی، توکن‌های بلاک چین، توکن‌های غیرقابل تعویض، رسانه‌های دیجیتال، فایل‌های دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال در حوزه‌های غذا، نوشیدنی، رستوران و کالا را داشته باشند. ”

مطالب مرتبط: مک دونالد شروع به پذیرش بیت کوین و تتر در شهر سوئیس کرد

در ۱۰ اکتبر، مایک کوندودیس همچنین گزارش داد که Del Monte Foods هشت درخواست علامت تجاری برای برندهای زیربنایی خود “Del Monte” و “The Del Monte Shield” ثبت کرده است. رستوران ها، مغازه ها، غذاها و نوشیدنی ها.

ثبت علامت تجاری همچنین نشان داد که Del Monte Foods قصد دارد به فضای نرم افزار Web3 گسترش یابد. طبق این اپلیکیشن، این برند «ارز دیجیتال، کلکسیون‌های رمزنگاری، توکن‌های دیجیتال، فایل‌های دیجیتال، تصاویر، ضبط‌های صوتی و تصویری، اشیاء مجازی، و محصولات و خدمات مجازی» را به فروش خواهد رساند.

در ماه سپتامبر، Cointelegraph گزارش داد که تعداد پرونده‌های علامت تجاری ایالات متحده مربوط به ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، Web3 و Metaverse در سال گذشته به طور تصاعدی افزایش یافته است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا