اخبار ارز دیجیتال

ادوارد اسنودن در مورد اصول بیت کوین – بیت کوین آمستردام صحبت می کند

فعالان برجسته بیت کوین و پذیرندگان مدرن بر نیاز به تمرکز بر پیشنهاد ارزش بنیادی بیت کوین به منظور ادامه فشار آن به سمت پذیرش جریان اصلی تاکید کرده اند.

ما خودمان را تحریف می کنیم تا از سوراخ کلید ظلم عبور کنیم.» سخنان ادوارد اسنودن در سالن مملو از Genesis Stage Hall در بیت کوین آمستردام منعکس شد. از ارزهای فیات

سخنرانی این افشاگر معروف یک موضوع تکراری را در کنفرانس آمستردام خلاصه کرد، جایی که پروتکل های غیرمتمرکز مانند بیت کوین و نوسترا به افراد اجازه می دهد تا کنترلی بر ثروت و حریم خصوصی خود داشته باشند.

کوین تلگراف با توسعه دهندگان، سرمایه گذاران، سازندگان و حامیان برجسته بیت کوین که در کنفرانس دو روزه در پارک زیبای وستر شرکت داشتند، صحبت کرد. این رویداد با موفقیت هزاران شرکت‌کننده را جذب کرد که به دنبال آخرین اخبار و بینش‌های صنعت BTC در میان بازار مستمر خرس کریپتو هستند که کل صنعت را آزمایش می‌کند.

ادوارد اسنودن در طول کنفرانس یک آدرس مجازی زنده ارائه خواهد کرد.

در حالی که این چهره های برجسته بر پیشنهاد ارزش بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش در برابر کاهش قدرت خرید ارزهای فیات تاکید کردند، اسنودن گفت که تمرکز بیشتر بر ارزش بیت کوین بود تا اهمیت آن به عنوان یک ابزار غیرمتمرکز. من از این واقعیت انتقاد کردم که این موضوع همچنان ادامه دارد. .

“همه ما بخشی از یک بازی بزرگتر هستیم و بیت کوین یکی از قدرتمندترین ابزارها در آن است. جهان فردا را شکل خواهد داد.”

سخنرانی اسنودن، که در آن نقش بیت کوین را در سفر خود به شورش علیه هژمونی دولت ایالات متحده و نظارت غیرمنطقی بر مردم آن بازنگری کرد، احتمالاً بیشترین مخاطبان کنفرانس را به خود جلب کرد.

در سال ۲۰۱۳، اسنودن با بیت کوین برای سروری که میزبان اطلاعات طبقه بندی شده فرستاده شده به روزنامه نگارانی بود که اطلاعات بیش از حد آژانس امنیت ملی را افشا می کرد، پرداخت کرد. همانطور که اسنودن توضیح داد، با افزایش مشخصات بیت کوین، مخالفت آن از سوی دولت ها، قانونگذاران و موسسات مالی سنتی نیز افزایش یافته است.

ما نمی‌خواهیم روی ETFها (صندوق‌های قابل معامله در بورس) تمرکز کنیم، ما باید روی فاندامنتال تمرکز کنیم.

اسنودن گفت که تأثیر بالقوه بیت‌کوین ETF بر ارزش ارزهای دیجیتال نشان‌دهنده «فرعیت، نوعی انقیاد، فرآیند اهلی‌سازی» است که توسط مؤسساتی که حوزه‌های مالی سنتی را تنظیم می‌کنند، انجام می‌شود.

اسنودن همچنین اعتقاد خود را به اشتراک گذاشت که بیت کوین “مشکلاتی در زمینه حفظ حریم خصوصی دارد” و بر اهمیت ظهور ابزارهای مبهم مانند CoinJoin و Mixer و همچنین فشارهای روی پروتکل های غیرمتمرکز تاکید کرد.

“عمل مخفیانه رایگان نیست. شما به چیزهایی مانند Coinjoin نیاز دارید زیرا آزاد نیستید. اثبات سرمایه اثبات عدم آزادی است.”

اسنودن از اقدامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار در زمینه فضای گسترده تر ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳ به عنوان نمونه بارز نام برد و گفت که جامعه می تواند به نوآوری در ایجاد ابزارهای غیرمتمرکز که هیچ توجهی به قدرت نمی کند ادامه دهد. کنترل هایی که در حال حاضر وجود دارند:

“برای همه شما که قیمت را دنبال می کنید و به سرفصل های مربوط به SEC توجه می کنید، گری جنسلر پدر بیت کوین نیست. من اصلاً برایم مهم نیست که او چه فکر می کند، فکر نمی کنم شما هم این کار را انجام دهید.”

افشاگر همچنین کلاه خود را به ایجاد نوسترا داد، که او آن را در مفهوم سازی ادغام آزادی بیان و تجارت آزاد توصیف کرد. سازندگان Nostr بعداً منشا این پلتفرم را در این کنفرانس فاش کردند که مخاطبان زیادی را نیز به خود جلب کرد.

مجله: “زیبا و عقب مانده”: اولین برداشت های جیمسون لوپ از بیت کوین

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا