اخبار ارز دیجیتال

هشدار دولت فلوریدا در برابر کلاهبرداران گارانتی خودرو که درخواست پرداخت های رمزنگاری می کنند

صرف نظر از روش‌هایی که کلاهبرداران برای تماس با قربانیان احتمالی استفاده می‌کنند، خبرنامه FACS پنج پرچم قرمز را برای کمک به شهروندان برای شناسایی و اجتناب از کلاهبرداری بالقوه برجسته کرده است.

وزارت کشاورزی و خدمات مصرف کننده فلوریدا (FACS) برای شناسایی ضمانت‌نامه‌های خودرویی که به‌واسطه کلاهبرداری از طریق تماس رباتیک به بازار می‌آیند، هشداری را برای به اشتراک گذاشتن بینش‌ها صادر کرده است.

شکایات مصرف کنندگان در مورد افزایش کلاهبرداری از طریق تماس های رباتیک (که در آن کلاهبرداران از تماس های از پیش ضبط شده برای تبلیغات و فروش خدمات تقلبی استفاده می کنند) باعث شده است که اداره اجرای احکام به شرکت های تلفن دستور دهد تا از انتقال ترافیک تماس های رباتیک اجتناب کنند.

صرف نظر از روش‌هایی که کلاهبرداران برای تماس با قربانیان احتمالی استفاده می‌کنند، خبرنامه FACS پنج پرچم قرمز را نشان می‌دهد که نشان دهنده کلاهبرداری است.

۵ پرچم قرمز برای شناسایی کلاهبرداری. منبع: fdacs.gov

در این اطلاعیه با برجسته کردن برخی از روش های پرداختی که اغلب توسط کلاهبرداران توصیه می شود، آمده است:

“انواع پرداخت: اگر از شما خواسته شود با کارت هدیه یا ارز دیجیتال پرداخت کنید، این یک کلاهبرداری است.”

علاوه بر درخواست از ساکنان فلوریدا برای خودداری از پرداخت ارزهای دیجیتال، FACS تکرار کرد که مقامات دولتی هرگز اطلاعات شخصی مانند شماره امنیت اجتماعی یا شماره کارت اعتباری را درخواست نمی‌کنند و می‌گویند: «فقط کلاهبرداران می‌توانند شما به این نوع پرداخت نیاز دارید. و هنگامی که آن را ارسال کردید، احتمالاً آن را پس نخواهید گرفت.”

در خبرنامه آمده است که ردیابی دارایی های رمزنگاری شده از هکرها غیرممکن است، اما بسیاری از شرکت ها، از جمله Velodrome و Curve Finance، به لطف ماهیت تغییرناپذیر فناوری بلاک چین، توانسته اند وجوه دزدیده شده را ردیابی کنند. با موفقیت بازیابی شده است.

مربوط: گزارش: قانونگذاران ایالات متحده از مارک زاکربرگ می‌خواهند با «زمینه‌های رشد» تقلب در رمزارز مقابله کند

براد شرمن، نماینده کنگره آمریکا، که به عنوان یک شکاک ارزهای دیجیتال شناخته می شود، در ۵ سپتامبر رشد سریع اکوسیستم ارزهای دیجیتال را تایید کرد و استدلال کرد که ممنوعیت ارزهای دیجیتال دیگر یک گزینه نیست.

شرمن گفت که کمک های مالی سیاسی و لابی های رمزنگاری ممنوعیت کلی ارزهای دیجیتال را غیرممکن می کند و افزود:

“این به این دلیل نبود که ما متوجه نشدیم مهم است که آن را در وهله اول ممنوع کردیم، و نه به این دلیل که پول و قدرت زیادی پشت آن وجود دارد، بنابراین هنوز هم این کار را نمی کنیم.”

اکثر قانونگذاران، از جمله شرمن، از اجرای سیاست های نظارتی سختگیرانه در مورد ارزهای دیجیتال حمایت می کنند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا