اخبار ارز دیجیتال

شبکه Flare و Lena Instruments مکانیسم جدید تامین مالی جمعی را راه اندازی کردند

این مکانیسم به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بخشی از پاداش های به دست آمده را به سرمایه گذاری استارت آپ ها اختصاص دهند.

شبکه Flare بلاک چین متمرکز بر قابلیت همکاری با شرکت زیرساخت نرم افزاری Lena Instruments برای پیاده سازی مکانیزم تامین مالی جمعی که ریسک های مرتبط با سرمایه گذاری های استارت آپی را کاهش می دهد، شریک شد.

Lena Instruments چیزی را معرفی کرده است که آن را «CloudFunding» می‌نامد که به سرمایه‌گذاران Flare این امکان را می‌دهد تا بدون جابجایی سرمایه اولیه خود، بخشی از پاداش‌های کسب‌شده خود را در استارت‌آپ‌های جدید ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

علاوه بر ارائه راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری کم‌ریسک به مشارکت‌کنندگان، هدف این پلتفرم کمک به پروژه‌های راه‌اندازی شده روی پلت‌فرم برای داشتن جریان نقدی منظم در طول دوره توزیع پاداش است.

Hugo Philion، مدیر عامل شبکه Flare، معتقد است که مکانیسم جدید راه خوبی برای توسعه دهندگان برای دسترسی زودهنگام به بودجه اجتماعی است. او توضیح داد که این یک “وضعیت برد-برد” برای همه طرف های درگیر ایجاد می کند. او گفت:

“پروژه های جدید دسترسی زودهنگام به بودجه و پشتیبانی جامعه خواهند داشت و به دارندگان توکن Flare این فرصت را می دهد تا در پروژه های جدید و هیجان انگیز با ریسک صفر برای سرمایه خود شرکت کنند.”

در ماه جولای، صرافی غیرمتمرکز (DEX) Pangolin در بلاک چین Flare شروع به کار کرد و جفت توکن‌های متقابل جدیدی ایجاد کرد و نقدینگی را در شبکه افزایش داد. DEX به برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر Flare (DApps) اجازه می‌دهد تا قابلیت تعویض توکن را مستقیماً به پروژه‌های خود اضافه کنند.

مربوط: چرا قابلیت همکاری کلیدی برای پذیرش فناوری بلاک چین است؟

از طرف دیگر Web3 به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود به عنوان یک راه عالی برای حل مشکل بودجه سازندگان محتوا شناخته می شود. در مصاحبه قبلی با کوین تلگراف، مدیر عامل شرکت فارو، مهمت ارییلماز، گفت که Web3 تولیدکنندگان محتوا را از دروازه‌بانی سنتی آزاد می‌کند و یک جایگزین عالی برای پروژه‌های سرگرمی سرمایه‌گذاری جمعی است.

لورا موربی، مدیر اجرایی Lena Instruments گفت که مالک اصلی Flare به حمایت از پروژه ادامه خواهد داد. موربی گفت: «CloudFunding یک سکوی پرتاب غیرمتمرکز مدرن است که جامعه را قادر می‌سازد تا از بهترین پروژه‌های ممکن در اکوسیستم پشتیبانی کند، که با دقت توسط این پلتفرم مدیریت می‌شود.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا