اخبار ارز دیجیتال

مدیر سابق بانکی می گوید: نرخ های ثابت برای ایجاد DeFi 2.0 برای مؤسسات

سرمایه‌گذاران Infinity Exchange در جدیدترین سرمایه‌گذاری اولیه خود، نیاز به سرمایه‌گذاری نهادی امن‌تر را افزایش داده‌اند.

Infinity Exchange، پلتفرم جدیدی که کارایی سرمایه را برای سرمایه‌گذاران نهادی در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ارائه می‌کند، یک بذر ۴.۲ میلیون دلاری را در تلاش برای تشویق به پذیرش نهادی DeFi اعلام کرده است.

اینفینیتی اکسچنج توسط کوین لپسو، مدیر سابق مورگان استنلی رهبری می‌شود که دنیای مالی سنتی را ترک کرد و به امکاناتی که از طریق DeFi به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شد، توجه داشت.

اما بنیانگذاران می گویند سرمایه گذاری نهادی برای ایجاد تکامل بعدی DeFi 2.0 برای یک پایه اقتصادی قوی ضروری است.

به گفته لپسو، دسترسی به مجموعه کاملی از محصولات با نرخ ثابت به شناور فرصت امن‌تری را برای سرمایه‌گذاران نهادی و برابری نرخ‌ها برای افراد فراهم می‌کند.

نکته جالب این است که سرمایه‌گذاران خرد می‌توانند با دانستن اینکه به همان بازاری که سرمایه‌گذاران نهادی دسترسی دارند، آسوده خاطر باشند.

لپسو تاکید می کند که اختلال عمده فعلی در فضای DeFi 1.0 قطع ارتباط بین بازارهای شناور و نرخ ثابت است. در چنین مواردی، سرمایه به راحتی تنظیم فعلی DeFi جریان نمی یابد و بازارها در کنار یکدیگر کار نمی کنند.

وجوه حاصل از آخرین دور برای توسعه محصولات اینفینیتی استفاده خواهد شد که شامل بازارهای با نرخ ثابت و شناور به همراه بازارهای آتی و معاملات نقدی است.

مربوط: همبستگی بین ارزهای دیجیتال و جریان اصلی مالی به زودی می تواند خونریزی بیشتری را به همراه داشته باشد

با ارائه عناصر TradFi، از جمله پروتکل کامل بازار مالی با نرخ های بهره ثابت و شناور، ما موسسات مالی بزرگ را تشویق می کنیم تا در قلمرو ناآشنا سرمایه گذاری کنند. لپسو به کوین تلگراف گفت که این امر همچنین به جبران کاستی های فعلی پروتکل های DeFi فعلی، مانند موارد ذکر شده در بالا، کمک می کند.

با تجمیع عملکرد محصول و معرفی کارآمدتر مدیریت وثیقه، می‌توانیم به بازیگران بیشتری اجازه دسترسی به بازار و تجارت به روش‌های جدید را که قبلاً امکان‌پذیر نبود، بدهیم.

لپسو تخمین می زند که چنین ابزارهایی برای سرمایه گذاران بزرگ، بخش عمده ای از پایه و اساس رشد بالقوه بازار تا “۱۰۰۰ برابر آنچه امروز است” است.

این پیشرفت در زمانی رخ می دهد که سرمایه گذاران نهادی به این فضا چشم دوخته اند. برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد که حدود ۸ درصد از سرمایه گذاران نهادی معتقدند که ارزهای دیجیتال در دهه آینده از سرمایه گذاری های سنتی پیشی خواهند گرفت.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا