🚨 اخبار ارز دیجیتال

اولین بانک ابوظبی آزمایش پرداخت های فرامرزی را با JPMorgan Onyx تکمیل کرد

خلبان FAB بانک ABC را در بحرین دنبال می کند. JP Morgan همچنین به تازگی یک شبکه وثیقه توکن شده در Onyx راه اندازی کرده است.

سیستم‌های Onyx Coin متعلق به JP Morgan با تکمیل پروژه آزمایشی پرداخت‌های فرامرزی مبتنی بر بلاک چین با First Abu Dhabi Bank (FAB) یک پیروزی دیگر در خاورمیانه به دست آورد. در بیانیه آمده است که مرحله آزمایشی “به طور یکپارچه با زمان پاسخ رضایت بخش اجرا شد.”

خلبان FAB چند هفته پس از آزمایش مشابه در بحرین، جایی که بانک ABC در حال آزمایش سیستم Onyx بود، پایان یافت و اقدام به راه‌اندازی یک سرویس محدود کرد. FAB گفت که به بررسی فرصت هایی که این سیستم ارائه می دهد ادامه می دهد.

دفتر کل توزیع شده مجاز JPMorgan در سال ۲۰۲۰ معرفی شد و در ماه های اخیر شتاب بیشتری به دست آورده است. تایرون لوبان، رئیس دارایی های دیجیتال و بلاک چین در JPMorgan Onyx، اوایل این ماه گفت که این پلتفرم در حال حاضر یک تا دو میلیارد دلار در روز پردازش می کند.

علاوه بر گسترش آن در خاورمیانه، Onyx از ژوئن برای پرداخت‌های یورویی در اروپا نیز استفاده می‌شود. در همان ماه، این شرکت همچنین با کنسرسیومی متشکل از شش بانک، پرداخت های بین بانکی دلار را در هند راه اندازی کرد.

در ۱۱ اکتبر، اولین تجارت عمومی در شبکه وثیقه جدید JPMorgan انجام شد. این شبکه همچنین بر روی بلاک چین Onyx اجرا خواهد شد. سهام صندوق بازار پول توکن شده و نزد بانک بارکلیز به عنوان وثیقه برای معامله مشتقات بین جی پی مورگان و بلک راک سپرده شد.

مرتبط: جی پی مورگان نزولی محدود در بازار ارز مجازی را پیش بینی می کند: گزارش

مسترکارت در ماه ژوئن اعلام کرد که آزمایش شبکه چند توکنی را آغاز خواهد کرد و سیتی گروپ سرویس CitiToken خود را در سپتامبر معرفی کرد.

جی پی مورگان به همراه بانک DBS و Marketnode در Project Guardian شرکت داشت. این پروژه که در ماه ژوئن تکمیل شد، توسط مقامات پولی سنگاپور و بانک تسویه بین المللی توسعه یافت. این شامل ایجاد یک استخر نقدینگی از اوراق قرضه و سپرده های توکن شده برای استفاده برای وام دادن و استقراض بود.

جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان اخیراً اعتقاد شدیدی به هوش مصنوعی ابراز کرده است. او همچنین ارزهای دیجیتال را یک «طرح غیرمتمرکز پونزی» نامید.

مجله: DeFi در مقابل CeFi: تمرکززدایی برای پیروزی؟


نویسنده: Derek Andersen
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا